Loading...
1

Izveido pasūtījumu

Uzraksti, kas ir jādara
Tas ir bezmaksas un aizņems vien pāris minūtes
2

Saņem piedāvājumus

Izpildītāji paši piedāvās savus pakalpojumus un cenas
Paziņojumi par jauniem piedāvājumiem atnāks uz e-pastu
3

Izvēlies meistaru

Izvēlies meistaru ar labāko cenu un atsauksmēm
Var izvēlēties vairākus un saņemt viņu kontaktus

Ieteiktie dzīvokļu remonta meistari GetaPro vietnē

 • 14
 • 0

Aleksandrs

Reģistrēts: 20 jūlijs 2017
Bija tīmekļa vietnē: 2 d. 8 st. atpakaļ

Radusies nepieciešamība pēc remonta, varu palīdzēt. Meistars, veicu dažādas pakāpes darbus. Nelielus darbus. Kā arī kapitālo dzīvokļa vai komerctelpu remontu, no A līdz Z Появилась нужда в ремонте, могу помочь. Мастер, выполнаю роботы любой сложности. ...

 • 9
 • 0

Алексей

Reģistrēts: 17 jūlijs 2017
Bija tīmekļa vietnē: 1 d. 5 st. atpakaļ

Meistars, kurš veic dažādus mājas darbus: - Krāsošanas darbus. - Santehnikas darbus. - Namdara darbus. - Nelielus mājas remontus. Esmu atbildīgs, bez sliktiem ieradumiem. Pieejami darba instrumenti un savs transports.

 • 7
 • 0

Artūrs

Reģistrēts: 19 oktobris 2017
Bija tīmekļa vietnē: 3st. 34 min. atpakaļ

Ja esat nolēmuši uzsākt celtniecību, kapitālos vai kosmētiskos remonta darbus, tad pats svarīgākais ir atrast meistaru, kam šo uzdevumu uzticēt. Veicu visa veida remontdarbus, kas saistīti ar telpu iekšdarbiem un āra darbiem – telpu kapitālais un kosmētiskais...

 • 8
 • 1

Vladislav

Reģistrēts: 24 aprīlis 2017
Bija tīmekļa vietnē: 2 d. 8 st. atpakaļ

Izpildīšu jebkurus vienreizējus darbus: pārvadāšana, iekraušanas/izkraušan as operācijas: (konteineri, fūres, dzīvokļi u. t. c. ) Īstenosim pārvietošanu: dzīvokļu, vasarnīcu, privātmāju, noliktavu, biroju, veikalu pa Rīgu, Latviju. Pārvadāsim, ienesīsim/...

 • 6
 • 0

Rolands Vakters

Reģistrēts: 04 augusts 2018
Bija tīmekļa vietnē: 1st. 22 min. atpakaļ

Sveiki! Meklēju darbu ar ikdienas samaksu, Var piedāvāt arī pagaidu darbus, jeb saucamās haltūras. Ko varu piedāvāt no sevis. Ja nepieciešams, varu sazāģēt Jums malku, Vai arī saskaldīt. Nopļaut jums zālāju, sakārtot pagalmu, Garāžas, šķūņus. Kāarī ze...

 • 5
 • 0

Gundars

Reģistrēts: 27 septembris 2018
Bija tīmekļa vietnē: 3st. 42 min. atpakaļ

Kvalificēts elektriķis un meistars mājas darbos palīdzēs jums : *Salabot/nomainīt rozeti , slēdzi, drošinātāju *Lustru, brā citu gaismēkļu montāža un uzstādīšana. *Spuldžu, LED lampu un un citu apgaismošanas elementu nomaiņa *Dažādas sadzīves tehnikas ...

Izveidojiet pasūtījumu un izvēlaties izpildītāju! Izveidot pasūtījumu

GetaPro platformā Jūs varēsiet atrast drošu meistaru jebkuru celtniecības darbu vai remonta darbu izpildei. Izveidojiet online pasūtījumu, aizpildot pieteikumu un Jūs sāksiet saņemt piedāvājumus ar cenu no speciālistiem, kuri ir gatavi izpildīt Jūsu pasūtījumu.

Celtniecības un remontdarbu veidi GetaPro vietnē.

GetaPro Jūs varēsiet pasūtīt meistarus, gan vienkārša kosmētiskā remonta veikšanai (piemēram, kad Jūs esat applūdinājuši kaimiņi) vai viegla atsvaidzinošā remonta veikšanai (ja Jūs izīrējat dzīvokli kādam), tā arī nopietniem celtniecības darbiem, kad Jūs taisāt kapitālo remontu ar pilnu pārplānošanu, iekļaujot sienu demontāžu.

Kosmētiskais remonts

Kosmētiskais vai atsvaidzinošais remonts visbiežāk iekļauj sevī sekojošus pakalpojumu veidus:

 • Krāsošanas darbi - sienu un griestu balsināšana un krāsošana, darbs ar dekoratīvām krāsām. Lielākajā gadījumu daļā krāsošanas darbi ietver sevī arī sienu sagatavošanu krāsošanai, tieši- noņemšana, grunts uzklāšana, apmešana, līmeņošana.
 • Tapešu līmēšana - jebkurš celtniecības materiālu veikals šodien piedāvā lielu tapešu sortimentu: standarta papīra (viena slāņa/simplex vai divu slāņu/duplex), vinila, velūra tapetes, foto tapetes, flizelīna, audumu u.t.t. Labs speciālists varēs ne tikai palīdzēt piemeklēt visveiksmīgāko tapešu veidu, bet arī precīzi aprēķinās ruļļu skaitu. Izņemot to, speciālisti ķersies klāt sienu sagatavošanai: noņems vecās tapetes, dzēsīs nelīdzenums, aizšpaktelēs caurumus, izveidos izkārtojumu u.t.t.
 • Darbs ar flīzēm - flīzes uz grīdas un sienām visbiezāk liek vannasistabās, tualetēs un virtuvē, kur arī tiek izlikts virtuves “priekšauts”. Profesionāļi varēs arī uztaisīt mozaīku no flīzēm. Flīžu darbi ietver sevī virsmas sagatavošanu pirms flīžu ielikšanas (sienu izlīdzināšana, apmešana, saite, gruntēšana, izkārtojumu veikšana), kā arī materiāla sagatavošana (iekļaujot sagriešanu).

Cenas:

Krāsošanas darbi

no 1€/m2

Tapešu līmēšana

no 2€/m2

Darbs ar flīzēm un kafeli

no 9€/m2

 

Eiroremonts

Eiroremonts, kurš pēc savas būtības ir kapitālremonts, var ietvert sevī kosmētiskā remonta elementus (krāsošanas darbus, tapešu līmēšanu, darbu ar flīzēm un kafeli), kā arī telpas konstruktīvo elementu remontu un nomaiņa:

 • Darbs ar parketu un laminātu - nomaiņa, remonts un parketa restaurācija, lamināta, linoleja un paklāju un ieklāšana, plintusu uzstādīšana. Remonta gadījumos un parketa dēļa restaurācijas gadījumos tiek veikti sekojoši darbi: krāsas noņemšana, slīpēšana, lakošana, eļļas un vaska uzklāšana, parketa tonēšana. Sarežģītākajos remonta gadījumos grīdas konstrukcijas virsmai ir nepieciešams sekojošs darbs: saite, grīdas izlīdzināšana (ielietā grīda), uzklājums un ieklāšana. Labi meistari vienmēr piedāvās konsultāciju, kā arī palīdzēs ar kvalitatīva un ne īpaši dārga materiāla iegādi.
 • Logu nomaiņa un uzstādīšana - plastika vai koka logi, kā arī plastika, vai koka palodzes. Parasti stikla pakešu nomaiņas un uzstādīšanas process ietver sevī: izmēru noteikšanu (lielākā meistaru daļa Rīgā piedāvā to bezmaksas), konsultācija, vecā loga demontāža, rāmja, karnīzes un palodzes uzstādīšana, pēc tam loga uzstādīšana un regulēšana, gružu un veco konstrukciju izvešana. Papildus var uzstādīt žalūzijas un moskītu tīklus.
 • Durvju, kāpņu uzstādīšana - starpistabu un ieejas durvis, koka un metāliskās durvis un kāpnes, kā standarta, tā arī pēc pasūtījuma. Gan durvju, gan arī kāpņu uzstādīšana sākas ar izmēru noteikšanu un konsultācijām. Nestandarta izmēru gadījumos vai pēc īpašām vēlmēm, ir nepieciešams dizains. Pieredzējis meistars pateiks priekšā kā ar materiālu, gan arī ar projektēšanas risinājumu. Precizējiet izgatavošanas termiņus. Nākamais solis ir demontāža un jaunu durvju vai kāpņu montāža.
 • Virtuve, mēbeles pēc pasūtījuma - iebūvēta virtuve, skapji kupejas un korpusa mēbeles pēc pasūtījuma, mīksto mēbeļu restaurācija un remonts. Jebkuras mēbeles pēc pasūtījuma prasa individuālu pieeju, tāpēc labs meistars, uztaisot izmēru noteikšanu, piedāvās savas skices vai 3D modeļus, kā arī materiālu un krāsu risinājumu izvēli. Izgatavošanas termiņi, kā arī iepriekšējo darbu piemēri ir svarīgs rādītājs meistara izvēles gadījumā.

Cenas:

Lamināta ieklāšana

no 2€/m2

Parketa ieklāšana

no 3€/m2

Logu uzstādīšana un nomaiņa

no 16€/m2

Durvju uzstādīšana

no 100€

Kāpņu uzstādīšana

no 1000€

Skapji kupejas

no 250€

Virtuve

no 350€

Korpusa mēbeles

no 50€

 

Kompleksais remonts ar pārplānošanu

Kompleksais remonts paredz pilnas telpas izmaiņas: pārplānošanu, ārējos darbus, bāzes ēkas konstrukciju remontu un nomaiņu, iekšējo apdari un remontu. Pie jau minētiem darbiem iekšējā apdarē, kompleksajā apdarē ietver arī sekojošus darbus:

 • Demontāžas darbi - apdares noņemšana remonta gadījumā (kafelis, tapetes, krāsa, apmetums), starpsienu demontāža pārplānošanas gadījumā, sienu demontāža (betons, ķieģelis, koks), grīdu vai pat pilna ēku izjaukšana. Labi speciālisti vienmēr iekļauj celtniecības grūžu izvešanu uz poligonu pēc demontāžas, kā savu pakalpojumu daļu.
 • Fasādes darbi - virsmas gruntēšana, siltinātāja montāža, armatūras siešana, apmešana, krāsošana, dekors. Fasādes siltināšana- ir enerģijas racionālā izmantošana ar komunālo maksājumu samazināšanu. Tāpēc izvēloties meistaru, pievērsiet uzmanību, ka labam profesionālim ir jābūt savam inventāram (ieskaitot sastatnes), kā arī jāturpina konsultācijas pareiza materiāla izvēlē.
 • Jumiķa darbi - uzstādīšana, jumta remonts un nomaiņa, jumta caurumu novēršana, noteku un kanalizācijas uzstādīšana un tīrīšana, sniega aizstūrēšanas montāža, jumta elementu hermetizācija, pelējuma un sūnu novēršana un noņemšana. Jumta ieklāšanas darbu kvalitātes kritērijs ir skaņas izolācija, hermētiskums un hidroizolācija, kā arī darbības garantija uz 10-20 gadiem. Tāpēc profesionāļi piedāvās ne tikai savus pakalpojumus materiālu izvēles gadījumā, bet arī sniegs garantiju uz sava darba rezultātu.

Cenas:

Demontāžas darbi

no 4€/m2

Fasādes darbi

no 5€/m2

Jumiķa darbi

no 1.5€/m2

 

No kā ir atkarīga meistara darba cena?  

Jebkura remonta vērtība ir atkarīga no diviem galvenajiem faktoriem:

 • Jūsu pieprasījuma:
  • Remonta veids- kosmētiskais remonts, eiroremonts vai kompleksais remonts, kurš ietver sevī pārplānošanu un dizaina izstrādi ar projekta apstiprināšanu
  • Izvēlētais apdares materiāls
  • Darbu izpildes steidzamība
 • Sākuma datiem
  • Objekta laukums
  • Objekta stāvoklis (dzīvojamā/ nedzīvojamā, ēkas un komunikāciju vecums u.t.t. 
  • Istabu daudzuma

Ar aptuvenu darbu un materiālu summu, speciālisti varēs iepazīstināt Jūs pirmajā kontaktā, bet precīzāku piedāvājumu par vērtību var izdarīt tikai pēc objekta vizuālā izvērtējuma. Meistari varēs piedāvāt noteiktas atlaides, atkarībā no darba apjoma vai citiem faktoriem.

Pievērsiet uzmanību, remontdarbi pilsētā var būt mazliet lētāki, nekā attālinātos Latvijas rajonos, jo budžets iekļaus sevī izdevumu degvielai un ceļā pavadīto laiku. Cena arī var mainīties atkarībā no meistaru daudzuma un remontdarbu termiņiem.

Kā izvēlēties kvalitatīvu meistaru?

Meistaru izvēle Latvijas tirgū ir ļoti liela, tāpēc, lai paliktu pamierinātam ar remonta gala rezultātu un nesaistīties ar amatieriem vai par krāpniekiem, mēs piedāvājam izvelēties meistarus pēc 3 kritērijiem:

 1. Darbu kvalitāte un kvalifikācija: izpētīt speciālista profilu, fotogrāfijas no iepriekšējiem objektiem un darbiem, novērtējumus un atsauksmes no iepriekšējiem pasūtītājiem. Uzziniet vai ir meistaram pašam savs instruments. Parunājiet ar meistaru par termiņiem un tāmi- labs profesionālis varēs precīzi noteikt aptuvenos darbu termiņus, un sastādīt objektīvu tāmi ar materiālu uzkaiti, bet sarežģītākajos gadījumos piedāvāt cenu un termiņu “šķēres”.
 2. Pieeja klientam. Tas ir ne tikai pieklājīga komunikācija, kārtīgums (tajā skaitā precīzums), bet arī attieksme pret klientu- prasme dzirdēt galvenās pasūtītāja prasības, atbildēt uz dotajiem solījumiem, bet grūtību rašanās gadījumā savlaicīgi piedāvāt iespējamos risinājumus. šīs īpašības, protams, nerunā par meistarības līmeni, bet tiem ir tieša attieksme uz gala rezultāta kvalitāti.
 3. Objektīvas cenas. Uzzinot cenu, salīdziniet to ar 2-3 citu meistaru izcenojumiem. Starpība nozīmēs ir jābūt ne lielākai par 10%-15%. Kad plāno kapitālo vai dārgo remontu, labāk sastādīt ar speciālistu līgumu- tas ļaus piesaistīt to pie atbildības zemas kvalitātes gadījumā.

 

Kā pasūtīt remonta un celtniecības darbu GetaPro?

GetaPro var pasūtīt remonta un celtniecības pakalpojumus online režīmā- Jūs aizpildāt pieteikumu, kurš pēc tam tiek publicēts.

Pieteikuma formā sīkāk norādiet Jūsu pasūtījuma detaļas:

 • Kādus tieši remonta darbus ir nepieciešams veikt
 • Dzīvokļa laukumu
 • Dzīvokļa stāvokli (pēc appludināšanas, pelēka apdare jaunbūvē, otrreizējs dzīvoklis tipveida projektā u.t.t)
 • Jūsu budžetu remontam

Visi izpildītāji, kuri reģistrēti GetaPro saņems automātiskus paziņojumus par jaunu pasūtījumu. Iepazīstoties ar pieprasījumu, ieinteresētie izpildītāji aizsūtīs Jums savus piedāvājumus, cenu un datumu, kad viņi varētu uzsākt pasūtījuma izpildei. Jūs varēsiet izvēlēties vairākus piedāvājumus, lai apmainītos ar kontaktiem un sīkāk apspriestu darba detaļas.