Loading...

GetaPro Business

Kā tas darbojas pasūtītājiem

Kas ir GetaPro Business?

GetaPro Business ir tiešsaistes pakalpojums, kur "Biznesa" pasūtītāji var atrast speciālistus jebkura veida pakalpojumiem. GetaPro Business darbojas tikai verificēti speciālisti, kas veic aktīvu saimniecisko darbību, var izrakstīt rēķinus par pakalpojumiem un saņemt samaksu ar pārskaitījumu.

 

Kā tas darbojas?

Jūsu uzņēmums izveido pasūtījumu jebkuram pakalpojumam un norāda datumu, kad to ir jāizpilda. Biznesa Izpildītāji nosūta savus piedāvājumus uz jūsu pasūtījumu. Jūs izvēlaties izpildītāju ar labāko piedāvājumu un ieceliet viņu pasūtījumā.  Jebkurā brīdī pēc iecelšanas pasūtījumā, izpildītājs var ģenerēt rēķinu par saviem pakalpojumiem (GetaPro pasūtījuma ietvaros) un nosūtīt to jums. Rēķinu var apmaksāt pasūtījuma ietvaros GetaPro portālā ar pārskaitījumu uz Biznesa izpildītāja bankas kontu (bankas konta dati, kā arī summa tiks norādīti automātiski). Pēc rēķina apmaksas atstājiet izpildītājam atsauksmi par darba izpildes kvalitāti.

 

Kas ir Biznesa izpildītājs?

Tas ir pakalpojumu sniedzējs, kas reģistrēts portālā GetaPro un veic aktīvu saimniecisko darbību kā juridiska vai fiziska persona. Visi Biznesa izpildītāji, lai apstiprinātu savu statusu veic verifikāciju portālā. Visi Biznesa izpildītāji apņemas izrakstīt oficiālus rēķinus par saviem pakalpojumiem un saņemt samaksu ar pārskaitījumu.   

 

Kur ir redzami rēķini par pakalpojumu?

Izpildītājs izraksta rēķinu pasūtījuma ietvaros GetaPro portālā. Jūs ir iespēja apskatīties, lejupielādēt un apmaksāt šo rēķinu arī pasūtījuma ietvaros. Paziņojumu par jaunu rēķinu saņemsiet e-pastā, kur rēķins būs pielikumā. Visus rēķinus varēs apskatīt profila «Iestatījumos» sadaļā «rēķini».

 

Ko darīt, ja neesmu saņēmis rēķinu?

Izpildītājam ir pienākums pasūtījuma ietvaros izrakstīt rēķinu, tomēr pasūtītājam arī ir iespēja pieprasīt rēķinu – ieejiet pasūtījuma detaļās un uzklikšķiniet uz «Pieprasīt rēķinu». Izpildītājs saņems paziņojumu. Sazinieties ar GetaPro portāla administrāciju, ja jums ir radušās problēmas ar izpildītāju.

 

Kā apmaksāt pasūtījumu?

Kad izpildītājs būs izrakstījis rēķinu, jūs varēsiet to apmaksāt pasūtījuma ietvaros Getapro portālā. Maksājuma summa tiks piesaistīta rēķinā norādītajai vērtībai. Samaksa tiek veikt ar pārskaitījumu no jūsu bankas konta (kurš bija norādīts, kad tika reģistrēts Biznesa profils) uz izpildītāja bankas kontu (kuru izpildītājs norādīja verificējot profilu). Viss, kas jums ir jādara, ir apstiprināt darījumu izmantojot savu internetbanku.

 

Man ir jautājumi, ar ko varu sazināties?

Rakstiet mums uz contact@getapro.lv

Atpakaļ