Loading...

Naudas atmaksa izpildītājiem

Iecelt sevi par pasūtījuma izpildītāju un saņemt naudas atmaksu

Dažos gadījumos pasūtītājs aizmirst iecelt izpildītāju pasūtījumā un atstāt atsauksmi. GetaPro regulāri apzvana pasūtītājus, lai noteiktu pasūtījuma stāvokli, kurš to izpilda un kāda ir atsauksme izpildītājam. Lai paātrinātu procesu, mēs dodam izpildītājiem iespēju pašiem sevi iecelt par pasūtījuma izpildītāju. Izpildītāji, kuri paši apstiprina, ka strādā pie pasūtījuma, saņem kā bonusu 10% atmaksu no norādītās komisijas maksas summas un statusu «Godīgs izpildītājs».

Kā tas strādā

8 dienas pēc kontaktinformācijas apmaiņas ar pasūtītāju pasūtījumā tiek aktivizētas pogas, lai apstiprinātu tā statusu. Paziņojumus par šo pogu aktivizēšanos izpildītājs saņems e-pasta vēstuli. Visus pasūtījumus, kuros ir aktivizētas šīs pogas var atrast izvēlnē «Mani pasūtījumi», sadaļā «Pasūtītājs ir ieinteresēts». Pasūtījumā būs lauks «Esmu izpildītājs», kurā parādīsies 2 pogas «Jā», «Nē».

  • Izvēloties variantu "", pasūtījums automātiski tiks atdots izpildītājam un pasūtījuma statuss tiks nomainīts uz "Tiek izpildīts" un pārvietosies uz sadaļu "Veicamie pasūtījumi". Par pasūtījumu no izpildītāja tiks norakstīta komisijas maksa, bet 10% no komisijas maksas būs automātiski atgriezti uz Bonusa kontu naudas atmaksas veidā. Šo bonusu varēs izmantot, lai apmaksātu komisijas maksu par jauniem pasūtījumiem.
  • Izvēloties variantu "", pasūtījums automātiski pazudīs no Jūsu pasūtījumu saraksta un paliek statusā "Atvērts". GetaPro sazināsies ar pasūtītāju, lai precizētu pasūtījuma stāvokli.
    Ja tiks atklātas maldināšanas darbības izpildītāja profils tiks bloķēts uz nedēļu, un par pasūtījumu tiks ieturēta komisijas maksa pilnā apmērā. Par atkārtotām maldināšanas darbībām izpildītājam tiks bloķēta pieeja savam profilam.
  • Ja izpildītājs neizvēlas nevienu no piedāvātajiem variantiem, bet pasūtītājs pats (vai GetaPro ar pasūtītāja atļauju) ieceļ izpildītāju pasūtījumam, tad tiek norakstīta komisijas maksa pilnā apmērā bez naudas atmaksas.

Godīgs izpildītājs

Izpildītājs var saņemt «Godīga izpildītāja» statusu, ja pats ir atzīmējis, ka strādā pie pasūtījuma vai jau to ir pabeidzis. «Godīga izpildītāja» statuss paaugstinās uzticību izpildītājam no pasūtītāju puses un palielinās iespēju saņemt vairāk jaunus pasūtījumus. Šis statuss tiek piešķirts uz laiku. Vispārējie noteikumi:

  • Katrs 1€ eur no komisijas maksas piešķir statusa aktivizēšanu 3 dienām. Piemēram, ja izpildītājs ir apstiprinājis, ka izpilda pasūtījumu, kura komisijas maksa ir 20€, tad «Godīga izpildītāja» statuss būs aktīvs 60 dienas.
  • Statusa aktivitāte var tikt pagarināta. Ja «Godīga izpildītāja» statuss jau ir aktīvs un izpildītājs apstiprināja, ka strādā pie jauna pasūtījuma, tad statusa aktivitāte tiks pagarināta no brīža, kad beigsies esošā statusa aktīvā darbība.
  • Ja izpildītājs tiek pieķerts krāpšanās darbībās, tad «Godīga izpildītāja» statuss tiek deaktivizēts.