Loading...

Paziņojumu iestatījumi

Ienāciet savā kontā, iestatījumu izvēlnē izvēlaties sadaļu "Paziņojumi".

Paziņojumi
Paziņojumi

Korespondences valoda

Jūs varat izvēlēties valodu, kurā vēlaties saņemt automātiskos paziņojumus sava e-pastā.

Korespondences valoda

Vieta darbam

Norādiet kurās pilsētās Jūs sniedzat pakalpojumus. Ja strādājat visā Latvijā – atzīmējiet „Jā” atbilstošā laukumā. Ja strādājat tikai konkrētās pilsētās, tad uzskaitiettās "Vietas darbam” laukumā.

Vieta darbam

Pasūtījumu vērtība

Norādiet minimālo pasūtījuma vērtību, kas Jūs interesē.

Pasūtījumu vērtība

Darba veidi

Atzīmējiet pakalpojumu vai pakalpojumus, kurus Jūs sniedzat. (Jūs saņemsiet automātiskus paziņojumus par jauniem pasūtījumiem, atbilstoši izvēlētajiem darba veidiem)

Darba veidi

Ziņojumu nosūtīšanas atcelšana

Jūs varat uz laiku atcelt paziņojumu saņemšanu savā e-pastā, izvēloties opciju «nē» laukā "Saņemt paziņojumus e-pastā". Tas ir ērti, ja izmantojat mobilo lietojumprogrammu un saņemat paziņojumus par jauniem pasūtījumiem caur to.

Jūs varat uz laiku deaktivizēt savu profilu, izvēloties opciju «nē» laukā «Profils aktīvs». Tādejādi Jūs atslēgsiet visu automātisko paziņojumu saņemšanu savā e-pastā vai mobilajā lietojumprogrammā. Turklāt Jūsu profils pazudīs no Izpildītāju saraksta. Tas ir ērti, ja neesat gatavs saņemt jaunus pasūtījumus (piemēram, Jūs strādājiet pie liela laikietilpīga pasūtījuma) un nevēlaties saņemt no mums automātiskos paziņojumus. Neaizmirstiet atgriezt opciju «Jā», lai sāktu saņemt paziņojumus par jauniem pasūtījumiem, kad esat tiem gatavi.

Ziņojumu nosūtīšanas atcelšana