Loading...

Naudas atgriešanas garantija

Mēs ticam, ka GetaPro portālā ir savākušies lieliski speciālisti un mēs esam gatavi garantēt viņu pakalpojumu kvalitāti! Gadījumā, ja Jūs esat palicis neapmierināts ar sniegtā pakalpojuma kvalitāti, mēs atmaksāsim Jums par pasūtījumu iztērēto naudu. Maksimālā atmaksas summa ir 100 Eur.

Pašlaik naudas atmaksas garantija darbojas tikai ar Pārbaudītiem izpildītājiem un tikai pakalpojumiem, kuri ietilpst “Pasākumu organizācija” kategorijā. Piedāvājumi, uz kuriem attiecas šie nosacījumi, tiks atzīmēti ar īpašām ikonām:

Refundable icon

Atmaksas nosacījumi

  1. Izvēlētais piedāvājums no Pārbaudīta izpildītāja ir atzīmēts ar tekstu “GetaPro garantē šī izpildītāja darbu” un atbilstošu piktogrammu
  2. Izpildītājs un pasūtītājs ir vienojušies par pasūtījuma izpildi un šīs vienošanās rezultātā pasūtītājs ir atdevis savu pasūtījumu izpildītājam GetaPro vietnē (ir iecēlis speciālistu par izpildītāju)
  3. Pasūtītājs pie pasūtījuma apmaksas ir noformējis pieņemšanas – nodošanas aktu, lejupielādētu GetaPro vietnē (lejupielādēt). Kompensācijas izmaksas pamatā jābūt izpildītāja parakstītam aktam un pasūtītāja neparakstītam aktam ar norādītu izmaksāto summu un ar saņemtā pakalpojuma neapmierinātības iemesla aprakstu.

  4. Pasūtītājs ir aizvēris pasūtījumu un atstājis atsauksmi par izpildītāju, norādījis neapmierinātības iemeslu par izpildīto pasūtījumu un atbildējis ‘’Nē’’ laukā ‘’ Vai ieteiksiet šo izpildītāju citiem pasūtītājiem?”
  5. Pieteikums uz naudas atmaksu tika iesniegts ne vēlāk kā 30 dienas no pasūtījuma uzsākšanas datuma (datums kas norādīts laukā ‘’Uzsākt darbu’’ pasūtījuma formā getapro.lv vietnē)

Kā noformēt atmaksu 

Nosūtiet pieteikumu mums uz contact@getapro.lv, norādot tēmu "Naudas atmaksa". Pārliecinieties, ka pieteikums ir nosūtīts no tās pašas e-pasta adreses, ar kuru tika izveidots pasūtījums. Pieteikumi par naudas atmaksu no trešajām personām netiek pieņemti. 

Norādiet pieteikumā sekojošu informāciju:

  • Saiti uz pasūtījumu
  • Konta numuru, bankas nosaukumu un saņēmēja personas datus (tiem ir jāsakrīt ar datiem kas ir norādīti pieņemšanas - nodošanas aktā)
  • Pievienojiet parakstītu pieņemšanas - nodošanas aktu.

Cik ilgā laikā tiek atmaksāta nauda?

Ja visi noteikumi ir ievēroti, mēs sazināsimies ar izpildītāju, lai noskaidrotu situāciju. Parasti pieteikuma izskatīšana un naudas atmaksa aizņem 3-5 darba dienas, bet var aizņemt arī ilgāk, ja būs grūtības sazināties ar izpildītāju, tādā gadījumā mēs brīdināsim Jūs par aizkavēšanos. 


Mēs atstājam aiz sevis tiesības neatmaksāt naudu, ja pasūtītāja rīcībā tiks konstatētas krāpnieciskas darbības. Turklāt jebkurš krāpšanas mēģinājums tiks sodīts ar profila bloķēšanu vietnē, kā arī tiks saukts pie atbildības saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem.