Loading...

Kādu komisijas maksu ņem GetaPro

GetaPro no izpildītāja ņem komisijas maksu par reāli saņemtu pasūtījumu. Komisijas maksas apjoms tiks skaidri norādīts pasūtījuma lapās piedāvājuma iesniegšanas formā. Komisijas maksas apjoms ir atkarīgs no pakalpojuma veida, darba apjoma un izpildes termiņiem, tas svārstās no 1,00€ līdz 50,00€.

Katram izpildītājam, kurš ir ieguvis “Pārbaudīts izpildītājs” statusu, mēs dāvinām 10,00€ bonusu. Izpildītāji varēs notestēt, kā strādā maksas pakalpojums, neieguldot savus personīgos līdzekļus.

Kā apmaksāt komisiju?

Komisijas maksas apmaksu var veikt divos veidos:

  • Ar virtuālā maka palīdzību. Lai to izdarītu, pirms sava piedāvājuma nosūtīšanas uz pasūtījumu, virtuālajā naudas makā ir jābūt pietiekami daudz līdzekļu, lai segtu komisijas maksu par izvēlēto pasūtījumu. Ja naudas līdzekļu nepietiek, nepieciešams papildināt virtuālo naudas maku, veicot priekšapmaksu. Ja esat saņēmis pasūtījumu, komisijas maksa tiks atskaitīta no virtuālā naudas maka. Ja Jūs neesat saņēmis pasūtījumu, tad Jūs varat izmantot virtuālā naudas maka līdzekļus, lai iesniegtu savus piedāvājumus uz citiem pasūtījumiem.

  • Ar maksājumu kartes palīdzību, kas ir piesaistīta Jūsu profilam. Lai to izdarītu, pirms sava piedāvājuma nosūtīšanas uz pasūtījumu ir jāpiesaista maksājumu karte profilam. Ja esat saņēmis pasūtījumu, komisijas maksa tiks automātiski norakstīta no Jūsu maksājumu kartes.

Kā tiek norakstīta komisijas maksa?

Pie pasūtījuma saņemšanas, komisijas maksa tiek norakstīta pēc sekojoša algoritma:

  • Jūs izmantojat virtuālo naudas maku. Komisijas maksa tiks norakstīta no Jūsu bonusa konta, gadījumā, ja būs nepietiekoši daudz līdzekļu, atlikums tiks norakstīts no virtuālā naudas maka. Ja virtuālajā naudas makā ir nepietiekoši daudz naudas līdzekļu, Jūs ejat kredītā (Jūsu virtuālā naudas maka bilance būs negatīva). Jums būs jādzēš negatīvā bilance 2 nedēļu laikā.
  • Jūs izmantojat maksājumu karti, kas ir piesasitīta Jūsu profilam. Komisijas maksa tiks norakstīta no Jūsu bonusa konta, gadījumā, ja nepietiks naudas līdzekļu, atlikums tiks norakstīts no virtuālā naudas maka. Ja virtuālajā naudas makā ir nepietiekami daudz naudas līdzekļu, tad atlikums tiks norakstīts no maksājumu kartes. Ja maksājumu kartē nepietiekami daudz naudas līdzekļu, Jūs ejat kredītā (Jūsu virtuālā naudas maka bilance būs negatīva). Jums būs jādzēš negatīvā bilance 2 nedēļu laikā.