Loading...

Komisijas maksa – kā tas strādā

Vai man ir jāmaksā komisijas maksa par piedāvājuma nosūtīšanu uz pasūtījumu?

Nē. Piedāvājuma nosūtīšana ir bez maksas. Kontaktu apmaiņa arī ir bez maksas. Mēs paņemsim komisijas maksu tikai pēc fakta, brīdī kad Jūs saņemsiet pasūtījumu izpildei.

Es nevaru nosūtīt savu piedāvājumu - kāpēc?

Lai Jūs varētu nosūtīt savu piedāvājumu uz pasūtījumu, Jums ir jāizvēlas komisijas maksas apmaksas veids. Tas ir nepieciešams, lai mēs varētu paņemt komisijas maksu, gadījumā, ja saņemat pasūtījumu izpildei. Pastāv 2 apmaksas veidi:

  1. ievietot naudu savā virtuālajā naudas makā
  2. piesaistīt savu maksājumu karti savam GetaPro profilam

Piemēram, esmu ievietojis 10€ un nosūtīju savu piedāvājumu uz pasūtījumu. Vai man ir jāieskaita vēlreiz, lai varētu nosūtīt piedāvājumu uz citu pasūtījumu?

Nē. Nauda paliek Jūsu naudas makā, Jūs to tērējat tikai pēc fakta, pasūtījuma saņemšanas brīdī (tāpat kā par telefona kartiņu, nauda tiek noņemta tikai pēc veikta zvana).

Ja es vēlos nosūtīt 10 piedāvājumus uz 10 dažādiem pasūtījumiem, kuriem komisijas maksa ir 10€ par katru – vai man virtuālajā naudas makā ir jāievieto 100€?

Nē. Ja esat izvēlējušies apmaksas veidu "virtuālais naudas maks", tad Jūsu bilancei ir jābūt tikai 10 Eur. Ja esat izvēlējušies apmaksas veidu "piesaistīt maksājumu karti", tad ievietot naudu virtuālajā naudas makā nevajag.

Kas notiek ja esmu nosūtījis 10 piedāvājumus uz dažādiem pasūtījumiem ar komisijas maksas vērtību 10€ un saņēmu 2 pasūtījumus izpildei, kā tiek ņemta komisijas maksa?

Pieņemsim, Jūs esat ievietojis virtuālajā naudas makā 10€. Jūs esat nosūtījis 10 piedāvājumus, kamēr pasūtītājs Jūs nav iecēlis par izpildītāju pasūtījumam, 10€ paliek Jūsu naudas makā. Pieņemsim, Jūsu saņēmāt 2 pasūtījumus izpildei, tad no Jūsu virtuālā naudas maka komisijas maksa tiks noņemta 2 reizes (10€ par katru pasūtījumu). Rezultātā virtuālā naudas maka bilance būs -10€. Jums būs jāapmaksā šis parāds, lai varētu nosūtīt jaunus piedāvājumus uz pasūtījumiem.

Vai es varu nemaksāt priekšapmaksu?

Jā, Jūs varat piesaistīt maksājumu karti savam profilam un nemaksāt priekšapmaksu. Brīdī kad jūs saņemsiet pasūtījumu izpildei, komisijas maksa tiks automātiski noņemta no Jūsu maksājumu kartes.