Loading...
1

Izveido pasūtījumu

Uzraksti, kas ir jādara
Tas ir bezmaksas un aizņems vien pāris minūtes
2

Saņem piedāvājumus

Izpildītāji paši piedāvās savus pakalpojumus un cenas
Paziņojumi par jauniem piedāvājumiem atnāks uz e-pastu
3

Izvēlies meistaru

Izvēlies meistaru ar labāko cenu un atsauksmēm
Var izvēlēties vairākus un saņemt viņu kontaktus

Ieteiktie grīdu meistari GetaPro vietnē

Bija tīmekļa vietnē: 1 d. 14 st. atpakaļ
Vērtējumi (Atsauksmju: 18)
(4.9)
Bija tīmekļa vietnē: 2 d. 23 st. atpakaļ
Vērtējumi (Atsauksmju: 16)
(5.0)
Bija tīmekļa vietnē: 1st. 32 min. atpakaļ
Vērtējumi (Atsauksmju: 13)
(4.8)
Bija tīmekļa vietnē: 1st. 19 min. atpakaļ
Vērtējumi (Atsauksmju: 13)
(4.7)
Bija tīmekļa vietnē: 13 st. atpakaļ
Vērtējumi (Atsauksmju: 9)
(5.0)
Bija tīmekļa vietnē: 50 minūtes atpakaļ
Vērtējumi (Atsauksmju: 7)
(5.0)

Izveidojiet pasūtījumu un izvēlaties izpildītāju! Izveidot pasūtījumu

GetaPro platformā Jūs varēsiet atrast drošu meistaru jebkuru grīdas darbu izpildei. Izveidojiet online pasūtījumu, aizpildot pieteikumu un Jūs sāksiet saņemt piedāvājumus ar cenu no speciālistiem, kuri ir gatavi izpildīt Jūsu pasūtījumu.

Grīdas darbi - nomaiņa, remonts un parketa restaurācija, lamināta, linoleja un paklāju ieklāšana, plintusu uzstādīšana. Remonta gadījumos un parketa dēļa restaurācijas gadījumos tiek veikti sekojoši darbi: krāsas noņemšana, slīpēšana, lakošana, eļļas un vaska uzklāšana, parketa tonēšana. Sarežģītākajos remonta gadījumos grīdas konstrukcijas virsmai ir nepieciešams sekojošs darbs: saite, izlīdzināšana (ielietā grīda), uzklājums un ieklāšana. Labi meistari vienmēr piedāvās konsultāciju, kā arī palīdzēs ar kvalitatīva un ne īpaši dārga materiāla iegādi.

Kā izvēlēties kvalitatīvu meistaru?

Meistaru izvēle Latvijas tirgū ir ļoti liela, tāpēc, lai paliktu pamierinātam ar remonta gala rezultātu un nesaistīties ar amatieriem vai par krāpniekiem, mēs piedāvājam izvelēties meistarus pēc 3 kritērijiem:

  1. Darbu kvalitāte un kvalifikācija: izpētīt speciālista profilu, fotogrāfijas no iepriekšējiem objektiem un darbiem, novērtējumus un atsauksmes no iepriekšējiem pasūtītājiem. Uzziniet vai ir meistaram pašam savs instruments. Parunājiet ar meistaru par termiņiem un tāmi- labs profesionālis varēs precīzi noteikt aptuvenos darbu termiņus, un sastādīt objektīvu tāmi ar materiālu uzkaiti, bet sarežģītākajos gadījumos piedāvāt cenu un termiņu “šķēres”.
  2. Pieeja klientam. Tas ir ne tikai pieklājīga komunikācija, kārtīgums (tajā skaitā precīzums), bet arī attieksme pret klientu- prasme dzirdēt galvenās pasūtītāja prasības, atbildēt uz dotajiem solījumiem, bet grūtību rašanās gadījumā savlaicīgi piedāvāt iespējamos risinājumus. šīs īpašības, protams, nerunā par meistarības līmeni, bet tiem ir tieša attieksme uz gala rezultāta kvalitāti.
  3. Objektīvas cenas. Uzzinot cenu, salīdziniet to ar 2-3 citu meistaru izcenojumiem. Starpība nozīmēs ir jābūt ne lielākai par 10%-15%. Kad plāno kapitālo vai dārgo remontu, labāk sastādīt ar speciālistu līgumu - tas ļaus piesaistīt to pie atbildības zemas kvalitātes gadījumā.

 

Kā pasūtīt grīdas darbu GetaPro?

GetaPro var pasūtīt pakalpojumus online režīmā - Jūs aizpildāt pieteikumu, kurš pēc tam tiek publicēts.

Pieteikuma formā sīkāk norādiet Jūsu pasūtījuma detaļas:

  • Kādus tieši remonta darbus ir nepieciešams veikt
  • Grīdas laukumu
  • Jūsu budžetu remontam

Visi izpildītāji, kuri reģistrēti GetaPro saņems automātiskus paziņojumus par jaunu pasūtījumu. Iepazīstoties ar pieprasījumu, ieinteresētie izpildītāji aizsūtīs Jums savus piedāvājumus, cenu un datumu, kad viņi varētu uzsākt pasūtījuma izpildei. Jūs varēsiet izvēlēties vairākus piedāvājumus, lai apmainītos ar kontaktiem un sīkāk apspriestu darba detaļas.