Loading...

Алексей

Bija tīmekļa vietnē: 10 st. atpakaļ Skatījumi: 2217
Vieta darbam
Jebkurš
Darba veidi
Sadzīves remonts
Mājas meistars, Santehnikas darbi, Elektriķa pakalpojumi, Durvju un slēdzeņu remonts, Sadzīves tehnikas uzstādīšana, Mēbeļu montāža, Citi sadzīves remonta darbi, Mēbeļu remonts
Piegāde un pārvadājumi
Kurjera pakalpojumi, Pārbraukšana un iepakošana, Mēbeļu un tehnikas pārvadājumi, Citi pakalpojumi
Cits
Cits
Apdares darbi
Dzīvokļu remonts, Logu montāža un maiņa, Durvju montāža, Tapešu līmēšana, Krāsošanas darbi, Grīdas darbi, Flīžu ieklāšana
Interjers un dizains
Virtuves, mēbeles pēc pasūtījuma
Celtniecības darbi
Demontāžas darbi, Fasādes darbi, Jumiķa darbi, Citi celtniecības darbi
Sadzīves pakalpojumi
Sniega un lapu novākšana, Zāles pļaušanas pakalpojumi, Dārznieka pakalpojumi, Citi pakalpojumi
Elektrotehnikas remonts
Ledusskapja remonts, Veļas mašīnas remonts, Trauku mazgājamās mašīnas remonts, Plīts remonts, Mazās sadzīves tehnikas remonts
Vērtējumi(Atsauksmju: 11)
Kvalitāte:(5,0)
Pieklājība:(5,0)
Cena:(5,0)

Meistars, kurš veic dažādus mājas darbus:
- Krāsošanas darbus.
- Santehnikas darbus.
- Namdara darbus.
- Nelielus mājas remontus.

Esmu atbildīgs, bez sliktiem ieradumiem. Pieejami darba instrumenti un savs transports.

 1. Krista Zaļkalne

  21 dienas atpakaļ
  Pasūtījums: "Mēbeles montāža"
  Ļoti patīkams, pieklājīgs, atsaucīgs, kārtīgs cilvēks.
  Darbu izdarīja kvalitatīvi, ieteica pat kā novērst mēbeles ražotāja neizdarību. paldies par to!
  Jāsaka gan, ka var rasties problēmas komunikācijā, jo, rodoties sarežģījumiem, tie var tikt atrisināti nekonsultējoties ar pasūtītāju pirms sarežģījumu novēršanas ( tā tas notika manā gadījumā). Šijā gadījumā skapja azimugurē bija ieteicams izgriezt caurumu rozetei.Pēc darba izpildītāja sniegtās informācijas pēc darba izpildes , to nebija iespējams izdarīt dēļ tā, ka skapi bija paredzēts novietot tā, ka būtu nepieciešams izgriezt caurumu rozetei skarot detaļu, kas satur vairākas citas detaļas kopā. Tika pieņemts vienpersonisks lēmums negriezt skapī caurumu rozetei un skapis ( 90 kg) tika piestiprināts ( piskrūvēts) pie sienas. Teorētiski, pēc manas saprašanas, skapi bija iespējams pabīdīt 20-25 cm uz citu pusi un ,līdz ar to, caurumu rozetei tādā gadījumā būtu jāgriež citā detaļā ( nesatur konstrukciju kopā). Tagad gan to neviens vairs nepateiks, jo skapis aizsedz rozeti un līdz ar to nav iespējams aprēķināt, kur skapī būtu jāgriež caurums rozetei , cik cm jāpabīda skapis un , vai pabīdot skapi, nebūs redzami caurumi sienā no skrūvju vietām, kur skapis ir pašlaik pestiprināts.
  Pats par sevi gan skapis ir ļoti labi salikts kopā, līdz ar to, iesaku šo cilvēku arī citiem.
  Kvalitāte:
  Pieklājība:
  Cena:
 2. Rasa

  2m, 6d. atpakaļ
  Paldies! Labi un ātri paveikts darbs. Iesaku!
  Kvalitāte:
  Pieklājība:
  Cena:
 3. Надежда

  5m, 8d. atpakaļ
  Я удивлена, что так быстро мне помогли . Спасибо Алексею, все очень устроило, даже мусор от стола и упаковку помогли вынести. Рекомендую.
  Kvalitāte:
  Pieklājība:
  Cena:
 4. Анастасия

  6m, 3d. atpakaļ
  Мастер всё выполнил быстро и аккуратно! Советую
  Kvalitāte:
  Pieklājība:
  Cena:
 5. Džoanna

  10m, 14d. atpakaļ
  Kārtīgi, glīti un tīri veica darbu.
  Patīkama, atsaucīga un viegla komunikācija.
  No pieteikami retajiem meistariem, kurš radīja, nevis papildus galvas sāpes, bet tieši otrādi - profesionāli izdarīja nepieciešami.
  Sirsnīgi iesaku!
  Kvalitāte:
  Pieklājība:
  Cena:
 6. Алексей

  11m, 13d. atpakaļ
  Работа сделана аккуратно , в срок , по бюджету .
  Советую
  Kvalitāte:
  Pieklājība:
  Cena:
 7. Надежда

  1 gadi atpakaļ
  Огромное спасибо, я в восторге.

  В такой короткий срок мне выполнили косметический ремонт комнаты.

  1- день покраска;

  2- день ламинат;

  3 - день плинтуса + багеты.

  Выполнили качественно, аккуратно, в срок (без грязи).

  Естественно, (если в будущем понадобятся работы по ремонту), то обращусь именно к этому мастеру.

  Спасибо Алексею.

  Рекомендую,
  Kvalitāte:
  Pieklājība:
  Cena:
 8. GetaPro

  2 gadi, 18 mēneši atpakaļ
  Mēs uzticējām Aleksejam vannas istabas un virtuves remontu, jo viņa piedāvājums mums šķita visinteresantāks. Aleksejs un viņa komanda darba dienu saka laicīgi, bija ļoti draudzīgi un ārkārtīgi efiktīvi. Turēja mūs lietu kursā, katrā remonta etapā (ar prieku paskaidrojot, ko tieši viņi dara). Darbs tika izpildīts ātri ( norunātā budžeta un laika ietvaros) un ļoti kvalitātīvi.
  Rezultāts pārsniedza mūsu cerības. Noteikti rekomendējam Alekseju un paši, bez pārdomām esam gatavi sadarboties ar viņu atkal,nākamo remontu gadījumā.
  Pēc pasūtījuma izpildes, Aleksejs piezvanīja lai uzzinātu vai mēs palikām apmierināti ar darbu. Izcils remonts un darbs ar klientu! Aleksejs ir atbildīgs, godīgs un ļoti apzinīgs celtnieks, kas ievēro darba ētiku.
  Kvalitāte:
  Pieklājība:
  Cena:
 9. GetaPro

  2 gadi, 18 mēneši atpakaļ
  Я решила сделать ремонт, в моей 2‑комнатной квартире. Мы назначили встречу для обсуждения предстоящего ремонта, обсудили сметы на ремонт. Меня поразила вежливость, гибкие цены, помощь в выборе материала, советы о том, как и что нужно сделать и что бы лучше всего бы подошло. Все работы завершились в назначенный срок. Профессионально, все за собой убрано. Не вышли за рамки бюджета.

  Были произведены следующие работы:
  • Косметический ремонт комнат и коридора - покраска потолков, покраска стен, обои, ламинат, установка дверей, багеты, плинтуса.
  • Ванная комната и туалет - плиточные работы, установка сантехники, душевой кабины, регипсовые потолки.
  • Замена и установка розеток, светильников, лампочек.
  • кухня - установка новой столешницы, раковины, установка электроплиты, регипсовые потолки, установка кухни.
  • Помощь в сборке мебели.
  Kvalitāte:
  Pieklājība:
  Cena:
 10. GetaPro

  2 gadi, 20 mēneši atpakaļ
  5 mēnešu laikā es mēklēju piemērotu celtniecības speciālistu, lai veiktu pilnu savas mājas remontu, kāmēr neieraudzīju Alekseja sludinājumu. Kaut man arī bija bažas, saistīties ar internetā atrasto meistaru, priekš tik nopietna un ietilpīga objekta remonta, mani tik ļoti iespaidoja operativitāte, ar kuru Aleksejs sniedza man konkurentspējīgu un visaptverošu tāmi, kā arī viņa pārliecība veikt pasūtījumu īsa termiņa laikā, veicot remontdarbus kāmēr es turpinu tur dzīvot. Mājā bija nepieciešams veikt daudz sīku un skrupulozu darbu un Aleksejs veica savus pienākumus ar meistarību, atjautību un profesionalitāti, budžeta un grafika robežās. Iznākumā esmu ļoti apmierināts ar rezultātiem un jau esmu rekomendējis Alekseja pakalpojumus savu draugu lokā.
  Aleksejs Tretjaks ir draudzīgs, punktuāls, strādīgs un atjautīgs celtnieks. Es patiesi rekomendēju viņu jebkuram potenciālam klientam.
  Kvalitāte:
  Pieklājība:
  Cena:
 11. GetaPro

  2 gadi, 20 mēneši atpakaļ
  Алексей делал ремонт в нашей квартире и мы остались очень довольны результатом. Двух комнатную квартиру нужно-было побыстрее подготовить к сдаче. Каждую комнату перекрасить (стены и потолки), регипс на проблемные стены, гидроизоляция. Алексей работал без устали, чтобы уложится в сроки и у него получилось всё закончить за 5 дней.
  Я однозначно рекомендую Алексея и его команду как ответственных профессионалов с которыми легко иметь дело, и всё это за разумные деньги. Результат очень высокого качества и мы безусловно сново воспользуемся услугами Алексея.
  Kvalitāte:
  Pieklājība:
  Cena:
Pie izpildītāju saraksta