Loading...

Sadzīves remonts

Bija vietnē: Pirms 37 minūtēm
(5.0)
Latviski, По русски
Durvju uzstādīšana. Durvju montāža. Durvju demontāža. Metāla rāmja izagešana ar speciālu līdzekli ūdens apgādes (602, 119 ,. sērija). Durvju salikšana, rāmis, eņģes,slēdzenes un rokturīši uz vietas. Durvju apdare. Palīdzība izvēlēties durvis un visi ...
Atsauksmes
Ļoti profesionāli, kvalitatīvi uzstādīja durvis, ņēmā vērā visas nianses, lai rezultāts būtu maksimāli labākais iespējamais. Uzkopa aiz sevis. Ja runa iet par durvīm, tad šis būs īstais meistars.
(5.0)
(5.0)
(5.0)
Bija vietnē: Pirms 3st. 57 min.
(5.0)
English, Latviski
Piedāvāju: Elektriķa pakalpojumus. Gaismekļu montāža, kontaktligzdu izbūve, pārnešana, sadzīves tehnikas pieslēgšana. Mēbeļu montāža: virtuves, skapji, biroja sistēmas utt. Remontdarbi un apdares darbi (krāsošana, ģipškartona konstrukciju iz...
Atsauksmes
Ātri un kvalitatīvi, paldies
(5.0)
(5.0)
(5.0)
Bija vietnē: Pirms 4st. 2 min.
(4.6)
Latviski, По русски
Labdien veic visa veida remontdarbus iskatra visus piedāvājumus. Bopkata tehnikas pakalpojumi -Blietes pakalpojumi 450KG -300KG .EVUAKOTORA PAKALPOJUMI -MELNZEMES PASUTIŠANA UN PIEGADE -Koku krūmu Šķeldrosana.utt.
Atsauksmes
Ļoti laba sadarbība. Meistars bija atsaucīgs, piedāvāja nestandarta risinājumus un darbu veica kārtīgi. Varu ieteikt!
(5.0)
(5.0)
(5.0)
Bija vietnē: Pirms 4st. 17 min.
(4.9)
Es daru visus būvniecības un santehnikas darbus
Atsauksmes
Pirmais pasūtījums caur GetaPro un Māra profesionalitāte bija liels pārsteigums! Ātra komunikācija un tik pat ātra darba izpilde! Ja uz jūsu pieprasījumu pieteicās Māris, varat droši izvēlēties viņa pakalpojumus!
(5.0)
(5.0)
(5.0)
Bija vietnē: Pirms 4st. 4 min.
(5.0)
Speciālist ar lielo pieredze elektroinstalācija. Loti akurāts. Ir daudz instrumentus (gropju frēze, dimanta urbjmašīna un t.t.) un vairāk. Draudzīgas cenās. Vakcinēts!
Atsauksmes
Lielisks darbinieks, lielisks cilvēks ar zelta rokām, visus darbus izdarīja kārtīgi un līdz galam! Noteikti iesaku!
(5.0)
(5.0)
(5.0)

Raivis T.

119 draugi
Bija vietnē: Pirms 3st. 54 min.
(5.0)
Latviski
Darbojos celtniecībā jau 10 gadus, šajā laikā ir arī gūtas prasmes un iemaņas, gan Skandināvijā, gan citviet Eiropā, bet lielāko ties te pat Latvijā. Ir savs auto, kā arī instrumenti.
Atsauksmes
Lieliska attieksme, maksimāli ātri paveikts darbs. Laba darba kvalitāte. Cena tāda, kā iepriekš norunāts. Iesaku un noteikti ka vēl vērsīšos saistībā ar citiem remonta darbiem.
(5.0)
(5.0)
(5.0)

Edgars D.

436 draugi
Bija vietnē: Pirms 3st. 37 min.
(5.0)
Latviski, По русски
Veicu darbus saistībā ar elektrību! Instalācija, remonts, montāža! Ir instrumenti. Lokācija Mārupe, taču strādāju gan Rīgā, gan pierīgā, varu izbraukt kur nepieciešams!
Atsauksmes
Kvalitāte un profesionalitāte.
(5.0)
(5.0)
(5.0)

Agnis C.

253 draugi
Bija vietnē: Pirms 4st. 16 min.
(5.0)
SIA "Latver" Elektromntāža, dzīvokļu, māju remonts, terašu, skrūvpāļu, logu, durvju montāžu un citiem celtniecības un apdares darbiem. precīzas cenas pēc bezmaksas tāmēšanas
Atsauksmes
Viss ļoti ātri, kvalitatīvi un par saprātīgu cenu, super, iesaku👍
(5.0)
(5.0)
(5.0)
Bija vietnē: Pirms 1st. 0 min.
(4.8)
liela pieredze dazada veida celtniecibas darbos. augsti verteju klientu uzticibu. esmu pretimnakoss uzticams un ar augstu atbildibas sajutu. savas darbibas vienmer censos saskanot ar klientu. ir savs transports un savi instrumenti.
Atsauksmes
Darbs izpildīts ļoti kvalitatīvi un savlaicīgi, adekvāta cena. Paldies meistaram!
(5.0)
(5.0)
(5.0)
Bija vietnē: Pirms 3st. 16 min.
(5.0)
Meistars, visa veida darbs. Pieredze 30 gadi. Viss instruments. Auto.
Atsauksmes
Komentārs nav atstāts
(5.0)
(5.0)
(5.0)