Loading...

Transportlīdzekļu remonts

Bija vietnē: Pirms 4st. 19 min.
(4.8)
Jebkurām klientu vajadzībām piemeklēsim atbilstošus risinājumus. Ne tikai ar oriģinālajām detaļām, bet piedāvājam izvēlēties arī alternatīvās detaļas, kas ļaus jums samazināt remontdarbu izmaksas. Adekvātas un mākslīgi nesadārdzinātas cenas par rem...
Atsauksmes
Ātri, kvalitatīvi un par samērīgu samaksu salaboja.
(5.0)
(5.0)
(5.0)
Bija vietnē: Pirms 3st. 51 min.
(5.0)
Profesionālā pieredze. Labas cenas.
Atsauksmes
Paldies liels! Izcils darbs un adekvāta samaksa, iesaku!
(5.0)
(5.0)
(5.0)
Bija vietnē: Pirms 2 dienām
(5.0)
Profesionāls automehāniķis, diagnostika, bremžu disku kluču maina,servis, eļļas,filtru maina, piekares remonts un diagnostika.
Atsauksmes
Loti labi ātri, pieklājīgi un precīzi. labs specialists.
(5.0)
(5.0)
(5.0)
Bija vietnē: Pirms 3st. 36 min.
(3.9)
Auto remonts un apkopes.
Darbu fotogrāfijas
Atsauksmes
Paldies! Ļoti ieinteresēts meistars. Viss laikā un kā norunāts.
(5.0)
(0.0)
(0.0)
Bija vietnē: Pirms 5 dienām
(5.0)
Добрый день. О себе: Присутствует опыт работ во многих направлениях. Есть категории прав: A; B; C; D1. Есть авто. Мобилен. Руки растут из правильного места :) С радостью помогу справиться с задачей!
Atsauksmes
Отличный мастер! Выполнил быстро и качественно! Советую
(5.0)
(5.0)
(5.0)

Dāvis Delle

129 draugi
Bija vietnē: Pirms 8 dienām
(5.0)
Labdien! Varu veikt jūsu lolotā rumaka uzkopšanas, sakopšanas darbus. Arī standarta, nelielus tehniskos darbus, uzdevumus, apkopes. Tiecos pēc augstākās kvalitātes un klienta apmierinātību. Ir savas telpas, kur veikt darbiņus.
Atsauksmes
Komentārs nav atstāts
(5.0)
(5.0)
(5.0)

Karlis L.

507 draugi
Bija vietnē: Pirms 19 dienām
(4.7)
Sveiki, Tikko šeit piereģistrējos, Labprāt palīdzētu visādos darbos ( demontāža, sadzīves tehnikas maiņa, slēdzeņu maiņa u.t .t ( pievienoju bildes ( ne visus darbus esmu bildējis) Esmu atsaucīgs, atbildīgs, godīgs. Ja rodas jautājumi - rakstiet...
Darbu fotogrāfijas
Atsauksmes
Flīžu demontāža, skapja demontāža, grīdas līstu demontāža. Darbu veica 2 dienas, 150eur 7-8h darba dienā. Darbu izdarīja, būvgružus salika maisos, bet atstāja kā karalaukā. Tāpat lieku 5 zvaigznes par darbu, jo droši vien paši nenokomunicējām, ka jāpabeidz darbs tā, lai viss sagatavots tālākiem remontdarbiem. Pašiem nācās pabeigt iesākto, nokasīt līmi, savākt flīžu krustiņus un gabalus, novākt visu, salikt, saslaucīt utt., lai flīzētājs var sākt darbu. Meistars jauks, pieklājīgs.
(5.0)
(5.0)
(3.0)
Bija vietnē: Pirms 29 dienām
(5.0)
Uzticams, liela pieredze dažāda veida darbos, sākot no zāles pļaušanas un beidzot ar automobiļa tehniskā stāvokļa noteikšanu un remontu. Mācījos par automehāniķi (iegūta specialitātē - autoapkopes speciālists). Mācījos namu pārvaldīšanu (iegūta speci...
Darbu fotogrāfijas
Atsauksmes
Отличный мастер! Рекомендую всем! Сделал все в срок, быстро, качественно и за оговоренную цену! Супер-вежливый и аккуратный!
(5.0)
(5.0)
(5.0)

Edgars G.

204 draugi
Bija vietnē: Pirms 2st. 34 min.
(5.0)
Punktuāls, godīgs, spēj rast vajadzīgo risinājumu arī sarežģītās situācijās. Meistars ar rokām un galvu pareizajā vietā :)
Atsauksmes
viss labi kvalitātīvi laikā ar fotografijām par darbu norisi tā kā tika atrunāts. auto gatavs apskatei.iesaku.
(5.0)
(5.0)
(5.0)

Juris

Business
Bija vietnē: Pirms 3st. 59 min.
(4.9)
Kravu pārvadājumi par saprātīgām cenām #Pārvākšanās serviss #Mēbeļu montāža/demontāža #Jebkādu veco lietu utilizācija #Krāvēju pakalpojumi #Starpvalstu pārvadājumi
Atsauksmes
Ātra reakcija uz pasūtījumu, ļoti ātri ieradās punktā A un B līdz ar to ļoti ātri izpildīts pasūtījums.
(5.0)
(5.0)
(5.0)