Loading...
1

Izveido pasūtījumu

Uzraksti, kas ir jādara
Tas ir bezmaksas un aizņems vien pāris minūtes
2

Saņem piedāvājumus

Izpildītāji paši piedāvās savus pakalpojumus un cenas
Paziņojumi par jauniem piedāvājumiem atnāks uz e-pastu
3

Izvēlies speciālistu

Izvēlies speciālistu ar labāko cenu un atsauksmēm
Var izvēlēties vairākus un saņemt viņu kontaktus

Ieteiktie piegāžu un pārvadājumu speciālisti GetaPro vietnē

Bija tīmekļa vietnē: 18 minūtes atpakaļ
Vērtējumi (Atsauksmju: 13)
(4.8)
Bija tīmekļa vietnē: 2 d. 11 st. atpakaļ
Vērtējumi (Atsauksmju: 11)
(5.0)
Bija tīmekļa vietnē: 3 d. 13 st. atpakaļ
Vērtējumi (Atsauksmju: 13)
(4.7)
Bija tīmekļa vietnē: 14 st. atpakaļ
Vērtējumi (Atsauksmju: 9)
(5.0)
Bija tīmekļa vietnē: 1st. 22 min. atpakaļ
Vērtējumi (Atsauksmju: 7)
(5.0)
Bija tīmekļa vietnē: 3 d. 15 st. atpakaļ
Vērtējumi (Atsauksmju: 7)
(4.9)
Bija tīmekļa vietnē: 4 minūtes atpakaļ
Vērtējumi (Atsauksmju: 6)
(5.0)
Bija tīmekļa vietnē: 1 d. 12 st. atpakaļ
Vērtējumi (Atsauksmju: 4)
(5.0)
Bija tīmekļa vietnē: 12 st. atpakaļ
Vērtējumi (Atsauksmju: 3)
(5.0)
Bija tīmekļa vietnē: 22 minūtes atpakaļ
Vērtējumi (Atsauksmju: 2)
(5.0)

Izveidojiet pasūtījumu un izvēlaties izpildītāju! Izveidot pasūtījumu

GetaPro jūs varēsiet atrast speciālistu jebkādu pārvadājumu izpildei, kas saistīti gan ar pasažieru pārvadāšanu, gan arī kravu, tostarp transporta evakuāciju. Izveidojiet online pasūtījumu, aizpildot pieteikumu, un jūs sāksiet saņemt cenas piedāvājumus no speciālistiem, kuru ir gatavi izpildīt jūsu pasūtījumu.

 

Piegādes un pārvadājumu pasūtījumi GetaPro

GetaPro jūs varat pasūtīt gan standarta kravu (piemēram, dokumenti, sūtījumi, mēbeles, tehnika), gan arī speciālo kravu pārvadājumu (būvniecības atkritumi, būvmateriāli, smagā tehnika utt.). Pārvadājuma un transportēšanas pasūtījumi var būt gan lokāli, gan arī starptautiski.

 

Standarta pārvadājumi

Standarta pārvadājumi visbiežāk iekļauj šādus pakalpojumu veidus:

 • Kurjera pakalpojumi – kurjeru pakalpojumus pasūta vispirms jau laika ietaupīšanai, bet reizēm, lai sagādātu pārsteigumu sev tuviem cilvēkiem. Tas ir ērts pakalpojumu veids sūtījumu, internetveikala pirkumu, dāvanu, ziedu utt. piegādei. Biznesa sektors kurjeru pakalpojumus izmanto dokumentu, korespondences un reizē arī reklāmas materiālu piegādei. GetaPro jūs varēsiet atrast gan kurjerus ar savu personīgo transport, gan arī velokurjerus un motokurjerus.
 • Pasažieru pārvadājumi – tādu pakalpojumu veidu visbiežāk pasūta vienreizējiem organizētu grupu pārvadājumiem kā alternatīvu regulārajiem autobusu vai citiem pārvadājumiem. Tās var būt tūristu grupas, organizētas grupas uz atpūtas vietām, kāzām vai rituāliem pasākumiem utt. Vajadzētu atcerēties, ka pasažieru pavadāšanai līdz 8 cilvēkiem (neskaitot autovadītāju) pārvadātājam nepieciešama B kategorijas autovadītāja apliecība, un šai gadījumā mikroautobuss būs izdevīgākais risinājums. Ja pasažieru ir vairāk nekā 8 – nepieciešams pasūtīt autobusu (D kategorijas transports), un attiecīgi tas maksās dārgāk.
 • Pārvākšanās un iepakošana – pārcelšanās uz jaunu dzīvesvietu vai jaunu biroju ietver mēbeļu, sadzīves tehnikas, trauku un personīgo mantu pārvešanu. Iepakošanas, kā arī iekraušanas un izkraušanas procesu vislabāk uzticēt profesionāļiem. Tas lielā mērā atvieglos jums dzīvi, jo iepakošanas procesā ietilpst gabarīta lietu (piemēram, gultas) demontāža un izjaukšana, kā arī lietu saraksta sastādīšana un kastu marķēšana. Uzmanību, ja mājās nav lifta, tad, jo augstāks stāvs, jo dārgāk maksās krāvēju pakalpojumi.
 • Mēbeļu un tehnikas pārvadājums – pērkot gabarīta lietas, tādas, kā gulta, galds, platekrāna televizors vai klavieres, ērti ir pasūtīt jaunā pirkuma piegādes uz mājām pakalpojumu. Turklāt šai pakalpojumā var ietilpt būvmateriālu (cements, ķieģeļi utt.) pārvadājums. Vienojoties ar izpildītāju, šim pakalpojumam var pievienot arī krāvēja pakalpojumu, lai paceltu kravu mājas.
 • Produktu/ēdiena piegāde – šis pakalpojums ietver gan gatavu ēdienu piegādi no restorāniem un kafejnīcām, gan arī produktu transportēšanu no lielveikaliem. Ēdiena piegāde no restorāniem – tas ir ērts pakalpojums tādos gadījumos, ja pats restorāns tādu pakalpojumu nepiedāvā. Produktu piegāde no lielveikaliem ietaupīs jūsu laiku, īpaši, ja jums nav savas automašīnas.

Cenas:

Kurjera pakalpojumi

No 0.1€/km

Pasažieru pārvadājumi

No 0.1€/km

Pārvākšanās un iepakošana

No 5€/st.

Mēbeļu un tehnikas pārvešana

No 0.1€/km

Produktu/ēdiena piegāde

No 0.1€/km

 

Speciālie pārvadājumi

Speciālie pārvadājumi – tie ir pārvadājumi, kam nepieciešams vai nu īpašs transporta, iekraušanas līdzekļu veids, vai īpašas speciālista iemaņas:

 • Kravu un speciālie pārvadājumi – parasti tās ir nestandarta kravas gan svara, gan gabarītu ziņā, piemēram, smagās tehnikas, tualešu kabīņu vai koksnes pārvadājums. Tajos var ietvert beramkravas, šķidrās un bīstamās kravas. Ļoti bieži tādus pārvadājumus atļauts īstenot tikai dienas laikā un tikai ar speciāliem kravas automobiļiem, sagatavojot nepieciešamo dokumentāciju. Labs speciālists varēs ne tikai pareizi iekraut un fiksēt kravu, bet arī sniegt nepieciešamo konsultāciju par kravas pārvadājumu.
 • Atkritumu, sniega un lapu izvešana – būvniecības atkritumu (pēc remonta un celtniecības darbiem), kā arī liela apjoma sniega vai lapu (no privātām autostāvvietām vai privātmāju teritorijām) izvešanu labāk uzticēt profesionāļiem ar atbilstošu transportu un zināšanām par turpmākās utilizācijas vietām. Cena par tāda veida kravas izvešanu vispirms jau atkarīga no apjoma un kilometrāžas, bet var ietvert arī papildu pakalpojumu izmaksas – atkritumu savākšana, sniega un lapu tīrīšana, iepakošana maisos, iekraušana automašīnā.
 • Autoevakuatora pakalpojumi – autoevakuatora pakalpojumos ietilpst gan standarta vilkšana (no grāvja vai ekstremālos apstākļos - sniega sanese, purvs), transportlīdzekļa ārkārtas evakuācija (sabojājoties), gan arī automašīnu pārvadājums (pārdzīšana) kā Latvijā, tā arī no ārzemēm.

Cenas:

Kravu un speciālie pārvadājumi

No 5€/km

Atkritumu, sniega un lapu izvešana

No 8€/m3

Autoevakuatora pakalpojumi

No 0.1€/km

 

Starptautiskie pārvadājumi

Starptautiskie pārvadājumi – īpašs pārvadājumu veids, kurā var tikt iekļauti gan standarta kurjeru pārvadājumi (dokumenti, sūtījumi, dāvanas, bandroles utt.), gan arī gabarītu kravu un pasažieru pārvadājumi starptautiskos maršrutos.

 • Piegādāt uz/no Anglijas/Īrijas – populārākais maršruts saistībā ar lielo Latvijas pilsoņu skaitu, kas pārcēlušies dzīvot uz Lielbritāniju un Īriju. Tāda veida pārvadājumus ir izdevīgi veikt (gan pasūtītājam, gan arī izpildītājam), ja uzreiz vairāki neatkarīgi pasūtījumi ir apvienoti vienā maršrutā. Tas nozīmē, ka izpildītājs nedosies ceļā, līdz transportlīdzekļa kravas nodalījums nebūs piekrauts.

Цены:

Starptautiskie pārvadājumi

No 1.5€/kg

Piegādāt uz/no Anglijas/Īrijas

No 1.5€/kg

 

No kā atkarīga speciālistu darba cena?

Jebkura pārvadājuma izmaksas atkarīgas no trīs galvenajiem faktoriem:

 • Jūsu pieprasījuma
  • Piegādes veids – pasažieru pārvadājums, standarta vai speciālās kravas (negabarīta, bīstamas utt.) piegāde
  • Attālums km (lokāla piegāde pilsētā, Latvijā vai starptautisks pārvadājums)
  • Piegādes izpildes termiņi un steidzamība
 • Sākotnējiem kravas datiem
  • Kravas svars (pasažieru pārvadājumiem – pasažieru skaits)
  • Kravas apjoms – mazgabarīta vai lielgabarīta (tas ietekmēs transporta veidu un kravas nodalījuma apjomu)
  • Kravas veids – trausla, plīstoša, delikāta var maksāt dārgāk
  • Kravas vērtīgums (atkritumu izvešana vai dārgas automašīnas evakuācija)
 • Papildu pakalpojumiem
  • Vai nepieciešama iepakošana
  • Vai vajadzīga krāvēju palīdzība (iekraujot un izkraujot)
  • Vai nepieciešama īslaicīga kravas uzglabāšana (noliktavas pakalpojumi)
  • Īpašās prasības, piemēram, pārvadājot dzīvniekus

Pasūtījuma izpildes aptuveno summu speciālisti jums varēs norādīt, nosūtot savu piedāvājumu caur GetaPro, bet precīzāku izmaksu piedāvājumu var saņemt tikai pēc kontaktinformācijas apmaiņas un visu pasūtījuma detaļu apspriešanas ar speciālistu. Atkarībā no pasūtījuma veida speciālisti varēs aprēķināt cenu km vai stundās.

 

Kā izvēlēties uzticamu speciālistu?

Latvijas tirgū ir pietiekami liela piegādes un pārvadājumu speciālistu izvēle, it īpaši tādēļ, ka kurjera darbam nepieciešams tikai savs transports (reizēm pietiek ar velosipēdu). Tāpēc, lai galarezultāts būtu apmierinošs un nesadarbotos ar krāpnieku, mēs piedāvājam izvēlēties speciālistus saskaņā ar 3 kritērijiem:

 1. Jau izpildīto darbu kvalitāte un kvalifikācija. Izpētiet speciālista profilu, transportlīdzekļa fotogrāfijas, iepriekšējo pasūtījumu fotogrāfijas. Paskatieties iepriekšējo pasūtītāju vērtējumus un atsauksmes. Labākā garantija pārliecībai par izpildītāja godīgumu un profesionalitāti ir rekomendāciju un pozitīvu atsauksmju esamība.
 2. Pieeja klientam. Tā nav tikai precizitāte un laipna komunikācija, bet arī attieksme pret klientu – prasme sadzirdēt pasūtītāja galvenās prasības, atbildība par dotajiem solījumiem, bet grūtību gadījumā savlaicīga iespējamo risinājumu piedāvāšana.
 3. Objektīva cena. Uzzinot cenu, salīdziniet to ar 2-3 citu izpildītāju izcenojumiem. Vērtību atšķirībai jābūt ne vairāk par 10%-15%. Ja plānojat sarežģītu vai dārgu pārvadājumu, tad labāk sastādīt līgumu ar speciālistu un jūsu kravu apdrošināt – tas ļaus jums būt pārliecinātākam par galarezultāta kvalitāti.

Kā pasūtīt piegādes un pārvadājumu pakalpojumus GetaPro?

GetaPro transportēšanas pakalpojumus var pasūtīt online režīmā – jūs aizpildāt pieteikumu, kas pēc tam tiek publicēts.

Pieteikuma formā sīkāk norādiet informāciju par jūsu pasūtījumu:

 • Pasūtījuma veids (piemēram, pārcelšanās uz jaunu dzīvokli)
 • Kāda krava (piemēram, mēbeles un kastes ar personīgajām mantām)
 • Uz kurieni un no kurienes jāpiegādā
 • Termiņi

Visi GetaPro reģistrētie izpildītāji saņem automātiskus paziņojumus par jaunu pasūtījumu. Iepazinušies ar pieteikumu, ieinteresētie izpildītāji nosūtīs jums savus piedāvājumus, cenu un datumu, kad varēs sākt pasūtījuma izpildi. jūs varēsiet izvēlēties vairākus piedāvājumus, lai apmainītos ar kontaktinformāciju un sīkāk apspriestu darba detaļas.