Loading...
Просмотры: 42

Ligita Dzalbe-Masuleviča

Был на сайте: 3 мес. назад
Юридическое лицо · Зарегистрирован: 13 февраля 2024
0,0 / 5
0 оценок

Email подтвержден 13.02.2024
Документы проверены
Проверенный исполнитель

О себе

IT atbalsts uzņēmumiem un privātpersonām.

Uzņēmuma e-pastu izveide, uzturēšana un migrēšana no lokālā servera uz mākoņrisinājumiem. Koplietošanas pastkastes, e-pastu grupas, e-pastu filtrēšana, automātiskās atbildes un pāradresēšana.

Lokālā tīkla plānojuma izveide un ierīkošana, tīkla iekārtu konfigurēšana un uzstādīšana, papildus antenu uzstādīšana mobilā interneta ātruma uzlabošanai. Wi-fi ierīkošana, rūtera un ugunsmūra konfigurēšana un uzturēšana, VPN (attālināta pieeja iekšējam tīklam), tīkla segmentācija (augstākai tīkla drošībai).

Novērošanas kameru izvietojuma plānojums, kameru konfigurēšana un uzstādīšana, izmaiņu veikšana (zonējumi, jūtība), nakts redzamības pastiprināšana ar infrasarkanajiem prožektoriem. Centralizētas video materiālu uzglabāšanas iekārtas uzstādīšana (NVR).

Esošā datorparka audits, jaunas datortehnikas piedāvājuma sagatavošana, datortehnikas sagatavošana darbam un uzstādīšana. Programmatūru atjauninājumi, datortehnikas apkope, datoru parametru uzlabošana, printeru un multimēdiju iekārtu pieslēgšana tīklam un sagatavošana darbam.

Lokālo serveru uzstādīšana un uzturēšana, uzņēmumā esošo serveru apkalpošana, virtuālo serveru konfigurēšana un uzturēšana.

Nelielu mājas lapu izstrāde un uzturēšana, informācijas ievietošana uzņēmuma esošajā mājas lapā, banneru un citu informatīvo materiālu izstrāde.

Отзывов пока нет.