Loading...
Просмотры: 49

Janis Caune

Был на сайте: 8 месяцев назад
Юридическое лицо · Зарегистрирован: 19 июня 2023
5,0 / 5
10 оценок

Email подтвержден 19.06.2023
Документы проверены
Сертификаты подтверждены 1 сертификатов
Проверенный исполнитель

О себе

Esmu profesionāls Nekustamo īpašumu darījumu vadītājs ar vairāk nekā 8 gadu darba pieredzi nekustamo īpašumu nozarē. Sniedzu kvalitatīvus nekustamo īpašumu pārdošanas un pirkšanas pakalpojumus, nodrošinot īpašumu pārdošanas un pirkšanas procesu vienkāršu un ar veiksmīgu rezultātu.

Manas stiprās puses ir plaša pieredze nekustamo īpašumu tirgū un spēja nodrošināt labāko iespējamo cenu nekustamo īpašumu pārdošanā. Atrodu un izmantoju visas iespējas, lai nodrošinātu sekmīgu darījumu noslēgšanu un klienta apmierinātību.

Mani klienti novērtē manu pieejamību un atbildību. Es vienmēr cenšos būt pieejams klientiem, nodrošinot aktīvu komunikāciju un atbildot uz jautājumiem ātri un efektīvi.

Mans darbs ir atzīts ar pozitīvām klientu atsauksmēm, kas liecina par manu profesionālismu un spēju efektīvi pārvaldīt darījumus. Es ļoti lepojos ar savu reputāciju un cenšos nodrošināt, ka klientu vēlmes un mērķi ir galvenais uzmanības punkts katra darījuma laikā.

Ja Jums ir nepieciešami mani pakalpojumi, esmu gatavs Jums palīdzēt ar visu, kas saistīts ar nekustamo īpašumu pirkšanu vai pārdošanu. Lūdzu, sazinieties ar mani, lai uzzinātu vairāk par to, kā es varu palīdzēt Jums sasniegt Jūsu mērķus nekustamo īpašumu jomā.

Сертификаты

Mājokļu tirgi no makroekonomikas skatu punkta - LUM/2022_69
10
оценок
100%
положительных
Качество:
(5)
Вежливость:
(5)
Цена:
(5)
    Профессиональные услуги