Loading...
Просмотры: 1037

Andis Briedis

Был на сайте: 19 ч. назад
Юридическое лицо · Зарегистрирован: 29 мая 2021
4,8 / 5
14 оценок

Email подтвержден 29.05.2021
Документы проверены
Проверенный исполнитель
Больше информации: Связаться с исполнителем:

О себе

Mēs esam Grīdas Guru – stabils Latvijas uzņēmums, kura nosaukumā atrodama atbilde uz jautājumu par to, kas mēs esam. Grīdas Guru – klientu gudrākā izvēle darbā ar koka grīdas segumu ierīkošanu, montāžu un apdari. Mēs piedāvājam pilnu koka grīdas ieklāšanas servisu ar labākajiem risinājumiem grīdas seguma ieklāšanas procesā un pēc tam.

Mūsu grīdas seguma pakalpojumu klāstā ietilpst dažāda veida koka grīdu ierīkošana, parketa un koka grīdas seguma labošana, slīpēšana, pulēšana, eļļošana, lakošana, grīdu sagatavošana un izlīdzināšana, kā arī apdares darbi.

Mūsu mērķis ir veikt darbus ar maksimālu kvalitāti un to mēs panākam strādājot ar atdevi un rūpību, kā arī izmantojot pārbaudītus un labākos materiālus.

Šodienas darbus darām šodien un rītdienas darbus darām rīt – nesteidzamies, bet nekad nekavējam.

Mēs zinām, ka kvalificēti darbinieki ir labākā servisa panākumu atslēga, tāpēc mūsu uzņēmuma komandu veido apmācīti, pieredzējuši un pārliecināti darbinieki.

Neatkarīgi no tā kādu grīdas segumu Jūs izvēlēsieties savai mājai, birojam vai citam objektam, mūsu speciālistu komanda vienmēr sniegs vērtīgus padomus un ieteikumus.

Ne reti profesionālo ieteikumu dēļ, klienti uzstāda piemērotāko grīdas segumu, kas priecē ne tikai ar skaisto rezultātu, bet arī ar ilglaicīgu kvalitāti.
14
оценок
100%
положительных
Качество:
(4,9)
Вежливость:
(4,9)
Цена:
(4,6)
    Строительные работы
    Отделочные работы