Loading...

Par projektu GetaPro

Par mums

Online servisa ideja, lai apvienotu pasūtītājus un izpildītājus vienā portālā, nav unikāla. Gandrīz katrā valstī ar attīstītu online industriju ir savi veiksmes stāsti- ASV tie ir TaskRabbit, Lielbritānijā- Peopleperhour, Krievijā – YouDo. Latvijā dotā niša bija tukša, turklāt speciālistu meklēšanas problēmas,- vai nu būtu tie celtnieki, kuri prot veikt kvalitatīvu remontu, auklīte, kurai var uzticēt bērnu vai nu labs fotogrāfs kāzām- bija aktuālas. GetaPro palīdz ātri atrast pārbaudītus speciālistus. - Kas tos pārbauda? Atbilde ir – Jūs! Katram pasūtītājam ir iespēja novērtēt ne tikai veiktā pakalpojuma kvalitāti, bet arī pašu izpildītāju, kā arī atstāt komentāru par darba pieredzi ar konkrēto speciālistu.

Misija

Mēs tiecamies uz to, lai pārnestu un paplašinātu pazīstamom sadzīves scenāriju “ atradu specialist caur paziņām” internet vietnē, piedāvājot mūsu lietotājiem ātru veidu sameklēt speciālistus ar rekomendācijām.
Mēs gribam palīdzēt pasūtītājiem ietaupīt laiku meklēšanai un atbrīvot no pārdzīvojumiem attiecībā uz darbu un gala rezultāta izpildi. Mūsu misija ir uzlabot pakalpojumu tirgus kvalitāti, sniedzot katram, Latvijas iedzīvotājam iespēju ātri un izdevīgi sameklēt pārbaudītus speciālistus, bet katram apzinīgam speciālistam pelnīt naudu, radot sev “vārdu” un atpazīstamību caur rekomendācijām.

Vēlaties piestrādāt? Gribat paaugstināt pasūtījumu skaitu? Kļūt par izpildītāju