Loading...

Par projektu GetaPro

Par mums

Online servisa ideja, lai apvienotu pasūtītājus un izpildītājus vienā portālā, nav unikāla. Gandrīz katrā valstī ar attīstītu online industriju ir savi veiksmes stāsti- ASV tie ir TaskRabbit, Lielbritānijā- Peopleperhour, Krievijā – YouDo. Latvijā dotā niša bija tukša, turklāt speciālistu meklēšanas problēmas,- vai nu būtu tie celtnieki, kuri prot veikt kvalitatīvu remontu, auklīte, kurai var uzticēt bērnu vai nu labs fotogrāfs kāzām- bija aktuālas. GetaPro palīdz ātri atrast pārbaudītus speciālistus. - Kas tos pārbauda? Atbilde ir – Jūs! Katram pasūtītājam ir iespēja novērtēt ne tikai veiktā pakalpojuma kvalitāti, bet arī pašu izpildītāju, kā arī atstāt komentāru par darba pieredzi ar konkrēto speciālistu.

Misija

Mēs cenšamies pārnest un paplašināt pazīstamo dzīves scenāriju “atradu speciālistu caur paziņām” interneta plaknē, nodrošinot lietotājiem ātru veidu atrast speciālistus ar rekomendācijām.
Mēs vēlamies palīdzēt pasūtītājiem ietaupīt laiku meklēšanai un atbrīvot no pārdzīvojumiem par veicamā darba kvalitāti un gala rezultātu. Mūsu misija – uzlabot pakalpojumu tirgus kvalitāti, dodot iespēju katram Latvijas iedzīvotājam ātri un izdevīgi atrast pārbaudītus speciālistus, un katram godīgam speciālistam nopelnīt naudu, radot sev “vārdu” un atpazīstamību caur rekomendācijām.

Vēlaties piestrādāt? Gribat paaugstināt pasūtījumu skaitu? Kļūt par izpildītāju