Loading...

Kas ir GetaPro un kā tas darbojas

5 iemesli, kāpēc GetaPro ir izdevīgs veids jūsu uzdevumu risināšanai

Jūs ietaupat!

Jūs kā pasūtītājs piedāvājat savu cenu un izpildītāji cenšas iekļauties Jūsu norādītajā budžetā, lai konkurētu par pasūtījumu.

Pārbaudīti izpildītāji!

GetaPro lietotāji atstāj savus komentārus un novērtē izpildītāja veiktus pasūtījumus. Saskaņā ar šiem ieteikumiem Jūs varat izvēlēties pārbaudītus speciālistus.

Tas ir ērti!

Jums vairs nav jāmeklē speciālistus meklētājprogrammās, sludinājumu dēļos vai caur paziņām - izpildītāji personīgi sazināsies ar Jums, tiklīdz Jūs izvietosiet mūsu mājaslapā savu pasūtījumu.

Ātra atbilde!

Aizpildot pasūtījuma veidlapu pasūtījumi tiks piesaistīti Jūsu norādītajai pakalpojumu kategorijai un ģeogrāfiskajai adresei.

Tas ir par brīvu!

Jums nav jāmaksā par pasūtījuma izvietošanu vai par pieeju speciālistu datu bāzei un viņu vērtējumiem.

Kā pievienot pasūtījumu un ko gaidīt?

1. Izveidojiet pasūtījumu

Izvēlieties pakalpojuma kategoriju. Aprakstiet konkrētā uzdevuma izpildes nosacījumus ar saviem vārdiem. Jo sarežģītāks uzdevums, piemēram, dzīvokļa remonts, jo precīzākam jābūt tā aprakstam. Izmantojiet opciju “pievienot attēlu” - tas padarīs lietas vieglāk pārskatāmas (piemēram, ir bojāta transportlīdzekļa priekšējā daļa). Norādiet budžetu, kas jūsuprat būs atbilstošs šī uzdevuma izpildei. Paturiet prātā, ka arī izpildītāji varēs noteikt savu cenu. (sk.2. punktu). Jūs varēsiet vienoties par galējo summu ar izpildītāju(iem) uzreiz, iepriekš apmainoties ar kontaktinformāciju (sk.3. punktu).

Izveidot pasūtījumu

2. Saņemiet piedāvājumus no izpildītājiem

Izpildītāji, kuri ir ieinteresēti Jūsu pasūtījumā, personīgi piedāvās Jums savus pakalpojumus. Paziņojumi par jauniem piedāvājumiem automātiski atnāks uz Jūsu e-pastu. Paturiet prātā, ka Jūs varat izvēlēties arī vairākus izpildītājus, kontaktu apmaiņas gadījumā, ja uzdevums ir sarežģītāks un prasa iepriekšēju apspriešanu pirms tā veikšanas. Pēc galīgā lēmuma pieņemšanas un detaļu precizēšanas, Jums jānorāda izpildītājs, kurš veiks uzdevumu.

3. Salīdziniet piedāvājumus un izvēlieties izpildītāju

Izvēlieties ne tikai labāko piedāvājumu, bet arī visvairāk pārbaudītus speciālistus. Izpētiet katra izpildītāja profilu: 1. Cik daudz vērtējumu izpildītājs ir saņēmis pēc iepriekšējo uzdevumu veikšanas? 2. Izpētiet iepriekšējo pasūtītāju atstātus komentārus un atsaukmes.

4. Novērtējiet izpildītāju un atstājiet komentārus

Vienošanās par apmaksas nosacījumiem, kā arī, pati apmaksa notiks ar izpildītāju uzreiz, bez servisa GetaPro dalības. Pēc pasūtījuma izpildes novērtējiet izpildītāju, uzrakstiet vai Jūs ieteiktu speciālistu citiem pasūtītājiem? Jūsu komentāri palīdzēs apzinīgam izpildītājam saņemt jaunus piedāvājumus un turpmāk pasargās potenciālos klientus no nepraktiskiem speciālistiem.

Izveido pasūtījumu un izvēlies izpildītāju! Izveidot pasūtījumu