Loading...

Meklē darbu GetaPro portālā

Izvēlies no simtiem uzdevumiem sev ērtā laikā

Ietaupījums uz reklāmas rēķina!

Tāpat kā uz sludinājuma dēļa, Jūs nemaksājiet par sava pakalpojuma reklamēšanu. Jūsu reklāma - labi izpildīts darbs, kas konvertēts pozitīvajās atsauksmēs un vērtējumos, kurus atstāj Jūsu pasūtītāji.

Vairāk potenciālu pasūtījumu!

Visi pasūtījumi savākti vienuviet. Jauni pasūtījumi ienāk regulāri

Risinājumu elastība!

Jūs protams izvēlaties pats, kādu pasūtījumu gribat pieņemt, pamatojoties uz savām iespējām, laiku un ieinteresētību pasūtījumā.

Ērts serviss!

Jūs saņemsiet automātiskus paziņojumus par jaunu pasūtījumu ienākšanu no tās pakalpojumu kategorijas un reģiona, kuri ir norādīti Jūsu profilā.

Izvēlies pasūtījumu pats!

Pārvaldi savu laiku, izvēlies pasūtījumus, kuri atbilst tavam darba laikam.

Andrei G.

Darba GetaPro portālā ir daudz un es pats varu izlemt, kad man strādāt, bet kad paņemt brīvdienu. Man vairs nav jāpalaiž garām tuvinieku dzimšanas dienas, tikai tāpēc, ka priekšnieks mani nav palaidis.

(295 atsauksmes)

Nopelni cienīgi!

Katru dienu GetaPro portālā parādās vairāk kā 100 jaunu pasūtījumu, izvēlies to, kas patīk un nopelni cienīgi!

Aleksandrs G.

Es reģistrējos GetaPro portālā un drīz sāku saņemt pasūtījumus. Pats lielākais pasūtījums – Divistabu dzīvokļa kapitālais remonts ar jaunākajām tehnoloģijām… Viss augstākajā līmenī!

(26 atsauksmes)

Kā kļūt par izpildītāju un saņemt pasūtījumus?

1. Reģistrējieties

Aizpildiet reģistrācijas formu un laukumus personīgajā profilā. Jūsu profila lapa - Jūsu pakalpojumu reklāma! Izvēlieties Jums interesējošo kategoriju un saņemiet automātiskus paziņojumus par pasūtījumiem no šīm kategorijām Jūsu e-pastā. Norādiet informāciju par sevi: izglītība, darba pieredze, konkurences priekšrocības, personiskās īpašības. Nosakiet darba laiku un apmaksas nosacījumus. Pievienojiet bildes no Jūsu iepriekšējām darba vietām. Labi aizpildīts profils - jaunu pasūtījumu galvojums.

Reģistrēties

2. Izvēlieties uzdevumus un atstājiet piedāvājumus

Izskatiet jaunos pasūtījumus, kurus Jūs saņemat savā e-pastā. Ja Jūs varat veikt pasūtījumu, nosūtat savu piedāvājumu pasūtītājam, piekrītot piedāvātajiem noteikumiem, vai iesakiet savus. Ja pasūtītāju ir ieinteresējis Jūsu piedāvājums, viņš ar Jums sazināsies, lai apspriestu pasūtījuma detaļas. GetaPro paņems komisijas maksu, ja pasūtītājs atdos Jums pasūtījumu izpildei. Komisijas maksas tiek paņemta tikai par dažām pakalpojumu kategorijām.Visi reģistrētie izpildītāji ar saņemtu statusu “Pārbaudīts izpildītājs” saņems dāvanā 10,00€, kurus varēs izmantot komisijas maksas apmaksāšanai pie pasūtījuma saņemšanas.

Lietotne GetaPro Izpildītājiem

Lejupielādē lietojumprogrammu un sāc saņemt pasūtījumus savā telefonā!

3. Izpildiet uzdevumu un saņemiet atlīdzību.

Gadījumā, ja Jūsu piedāvājums ieinteresēja pasūtītāju, viņš varēs izteikt lūgumu apmainīties ar kontaktinformāciju. Pasūtījums skaitīsies Jūsu izpildīts, tikai pēc tam, kad pasūtītājs piešķirs Jums šī pasūtījuma "izpildītāja" statusu (pasūtījums saņem "izpildītāja" karodziņu). Vienošanās par apmaksas nosacījumiem un apmaksa notiks ar izpildītāju uzreiz, bez servisa GetaPro dalības. Uzdevuma izpildes kvalitāte - tā ir labākā reklāma un atslēga uz jauniem pasūtījumiem GetaPro vietnē.

4. Atgādiniet pasūtītājam atstāt komentārus

Ir svarīgi, lai Jūsu reputācija pieaugtu. Šim nolūkam pārliecinieties, lai pasūtītājs novērtētu Jūsu pakalpojumus un atstātu komentārus par darba izpildi. Jo vairāk pozitīvu atsauksmju jo augstāka uzticēšanās un vairāk pasūtījumu!

Ko saka mūsu izpildītāji

Ir nepieciešama piestrādāšana? Gribat saņemt vairāk pasūtījumu? Kļūt par izpildītāju