Loading...

Kā atrast darbu GetaPro mājaslapā

4 iemesli, kāpēc GetaPro ir efektīvs risinājums jaunu pasūtījumu meklēšanā

Ietaupījums uz reklāmas rēķina!

Tāpat kā uz sludinājuma dēļa, Jūs nemaksājiet par sava pakalpojuma reklamēšanu. Jūsu reklāma - labi izpildīts darbs, kas konvertēts pozitīvajās atsauksmēs un vērtējumos, kurus atstāj Jūsu pasūtītāji.

Vairāk potenciālu pasūtījumu!

Visi pasūtījumi savākti vienuviet. Jauni pasūtījumi ienāk regulāri

Risinājumu elastība!

Jūs protams izvēlaties pats, kādu pasūtījumu gribat pieņemt, pamatojoties uz savām iespējām, laiku un ieinteresētību pasūtījumā.

Ērts serviss!

Jūs saņemsiet automātiskus paziņojumus par jaunu pasūtījumu ienākšanu no tās pakalpojumu kategorijas un reģiona, kuri ir norādīti Jūsu profilā.

Kā kļūt par izpildītāju un saņemt pasūtījumus?

1. Reģistrējieties

Aizpildiet reģistrācijas formu un laukumus personīgajā profilā. Jūsu profila lapa - Jūsu pakalpojumu reklāma! Izvēlieties Jums interesējošo kategoriju un saņemiet automātiskus paziņojumus par pasūtījumiem no šīm kategorijām Jūsu e-pastā. Norādiet informāciju par sevi: izglītība, darba pieredze, konkurences priekšrocības, personiskās īpašības. Nosakiet darba laiku un apmaksas nosacījumus. Pievienojiet bildes no Jūsu iepriekšējām darba vietām. Labi aizpildīts profils - jaunu pasūtījumu galvojums.

Reģistrēties

2. Izvēlieties uzdevumus un atstājiet piedāvājumus

Izpētiet jaunus pasūtījumus, kas ienāk Jūsu e-pastā. Ja Jūs varat izpildīt pasūtījumu, nosūtiet savu piedāvājumu pasūtītājam, piekrītot nosacījumiem vai piedāvājot savus, GetaPro neņems komisiju (%) par izpildītiem darbiem. Mēs esam bezmaksas serviss un šobrīd strādājam iepazīšanās režīmā. Tomēr, lai uzturētu nepārtrauktu mājaslapas darbību un izvairītos no uzbāzīgās reklāmas, turpmāk mēs plānojam iekasēt nelielu maksu par iespēju “pacīnīties” par pasūtījumu, sūtot savu piedāvājumu pasūtītājiem (no 0 līdz 2 €, atšķirībā no pasūtījuma kategorijas). Visi reģistrētie izpildītāji saņems dāvanā 10€, kurus varēs izmantot, lai sūtītu piedāvājumus pasūtītājiem.

3. Izpildiet uzdevumu un saņemiet atlīdzību.

Gadījumā, ja Jūsu piedāvājums ieinteresēja pasūtītāju, viņš varēs izteikt lūgumu apmainīties ar kontaktinformāciju. Pasūtījums skaitīsies Jūsu izpildīts, tikai pēc tam, kad pasūtītājs piešķirs Jums šī pasūtījuma "izpildītāja" statusu (pasūtījums saņem "izpildītāja" karodziņu). Vienošanās par apmaksas nosacījumiem un apmaksa notiks ar izpildītāju uzreiz, bez servisa GetaPro dalības. Uzdevuma izpildes kvalitāte - tā ir labākā reklāma un atslēga uz jauniem pasūtījumiem GetaPro vietnē.

4. Atgādiniet pasūtītājam atstāt komentārus

Ir svarīgi, lai Jūsu reputācija pieaugtu. Šim nolūkam pārliecinieties, lai pasūtītājs novērtētu Jūsu pakalpojumus un atstātu komentārus par darba izpildi. Jo vairāk pozitīvu atsauksmju jo augstāka uzticēšanās un vairāk pasūtījumu!

Ir nepieciešama piestrādāšana? Gribat saņemt vairāk pasūtījumu? Kļūt par izpildītāju