Loading...

Kāda ir GetaPro priekšrocība priekš izpildītājiem

Kāda ir GetaPro priekšrocība attiecībā pret vienkāršiem sludinājumu dēļiem?

  1. Jūsu izvietotā reklāma uz sludinājumu dēļa zūd starp citām līdzīgām reklāmām. Raugoties no pasūtītāja skatapunkta, kurš meklē speciālistu, izvēlēties ir ļoti grūti. Mēs dodam pasūtītājiem iespēju viegli izvēlēties labāko piedāvājumu starp vairākiem pēc atsaucēm (mēs strādājam kā "mutiskais radio", tikai internetā). Ja Jūs esat profesionālis un atbildat par sava darba kvalitāti, Jūs ātri tiksiet atalgoti ar pozitīvām atsauksmēm no pasūtītājiem, Jūsu profesionālais reitings GetaPro mājaslapā pieaugs un tam sekos jauni pasūtījumi. Tieši šadā veidā strādā Booking.com vai Tripadviser.com.
  2. Mēs piedāvājam bez maksas reģistrēties un izvietot neierobežotu attēlu daudzumu ar Jūsu darba paraugiem. Mēs ieekonomēsim Jūsu laiku uz "tukšiem" zvaniem no pasūtītājiem, lai vienkārši "painteresētos" - Jūs saņemsiet automātiskus paziņojumus par jauniem pasūtījumiem par tiem pakalpojumiem, kurus Jūs piedāvājat, un Jūs varēsiet izvēlēties no viņiem tos pasūtījumus, kas Jums ir interesanti. Visbeidzot, ja Jums ir rakstiskās rekomendācijas vai atsauksmes citās mājaslapās, mēs tās ieskaitīsim, tas paātrinās Jūsu sākumu.
  3. Katrs uzņēmējs pats pieņem lēmumu, bet tirgu diktē pasūtītāji un agrāk vai vēlāk sistēmas ar speciālistu izvēli pēc reitinga un atsauksmēm aizvietos parastus sludinājumu dēļus, tieši tas notiek dažādās attīstītās valstīs. Uzvarēs tas uzņēmējs, kurš darbojās uz apsteigšanu.
Atpakaļ