Loading...

Pārbaudīts izpildītājs

Kas ir Pārbaudīts izpildītājs

Pārbaudīts izpildītājs – Tas ir izpildītājs, kuram ir veikta papildus personas datu pārbaude (kā fiziskai personai) vai komercdatu pārbaude (kā juridiskai personai).

“Pārbaudīta izpildītāja” statuss palīdzēs palielināt uzticību no pasūtītāju puses un kā rezultātā tas dos iespēju saņemt vairāk pasūtījumu un uzlabot efektivitāti piedāvājumiem. Pārbaudīts izpildītājs saņem dāvanā 10,00€, kurus var izmantot komisijas maksas apmaksai par saņemtu pasūtījumu.

 

Kādi dati mums ir nepieciešami

Fiziska persona:

 • Sejas fotoattēls – skaidrs sejas attēls, lai pasūtītājam būtu priekšstats par personu ar kuru būs tikšanās. Pasūtītājs tiks brīdināts nesadarboties ar izpildītāju, ja persona fotoattēlā neatbilst realitātei.
 • Vārds
 • Uzvārds
 • Personas kods

Juridiska persona:

 • Nosaukums
 • Uzņēmuma reģistrācijas numurs
 • Tās personas vārds, uzvārds, kurai ir tiesības parakstīties uzņēmuma vārdā (valdes loceklis vai pilnvarota persona, kurai ir pilnvara)

 

Kā tiek veikta verifikācija

Apmeklējiet sadaļu "Mani dati" un klikšķiniet uz "Verificēt profilu"

 • Fiziska persona: Verifikācija tiek veikta izmantojot partnera pakalpojumu starpniecību, klikšķiniet uz «Verificēt profilu» un Jūs tiksiet novirzīts uz partnera vietni GetId. Sekojiet norādēm: aizpildiet obligātos laukus un nosūtiet pieprasījumu pārbaudei.
  Uzmanību, lai veiktu verifikāciju, jums būs nepieciešams dokuments (pase vai ID karte), kā arī ierīce ar fotokameru.
 • Juridiska persona: Izpildītājs aizpilda obligātos laukus un nosūta pieteikumu uz pārbaudi. Lai pārbaudītu šos datus, mēs izmantojam uzņēmumu reģistra datubāzi, kā arī pārbaudām uzņēmuma komerciālo statusu (likvidāciju, maksātnespēju).

Turklāt, mēs varam pārbaudīt sociālos tīklus, kā arī trešo pušu vietnes lai iegūtu plašāku informāciju par izpildītāju. Ja visi norādītie dati ir patiesi un papildus pārbaudes rezultāti nenorāda uz potenciālo risku priekš pasūtītājiem, tad mēs apstiprinām izpildītājam "Pārbaudīta izpildītāja" statusu. Mēs paturam tiesības atteikt "Pārbaudīta izpildītāja" statusu, nesniedzot paskaidrojumus.

Izpildītāja verifikācija aizņem 3 darba dienas no pieteikuma saņemšanas brīža, dažos gadījumos verifikācija var ilgt nedaudz ilgāk.

 

Ko darīt, ja esmu saņēmis atteikumu

 • Fiziska persona: ja atteikuma iemesls ir "Nepatiesi dati", pārbaudiet un izlabojiet datus. Ja atteikuma iemesls ir "Profila fotogrāfija neatbilst prasībām", nomainiet fotogrāfiju un nosūtiet pieteikumu atkārtoti.
 • Juridiska persona: ja atteikuma iemesls ir "Nepatiesi dati", pārbaudiet un izlabojiet datus un nosūtiet pieteikumu atkārtoti.

Ja atteikuma iemesls nav norādīts, mēs pieņēmām lēmumu atteikt "Pārbaudīta izpildītāja" statusu citu iemeslu dēļ, kas nav norādīti iepriekš. Jūs varat sazināties ar mums, lai saņemtu papildus informāciju, izmantojot atgriezeniskās saites veidlapu..

 

Kā mēs izmantosim šos datus

 • Fiziska persona: Vārds un uzvārds tiks uzrādīti Izpildītāja profilā. Personas kods ir personīga informācija un tā netiks nekur vietnē uzrādīta, šie dati tiks uzglabāti šifrētā formā.
 • Juridiska persona: Uzņēmuma nosaukums un reģistrācijas numurs tiks uzrādīti Izpildītāja profilā. Personas vārds, uzvārds, kurai ir tiesības parakstīties uzņēmuma vārdā, netiks uzrādīts nevienā vietā, šie dati tiks uzglabāti šifrētā formā.