Loading...

Kā kļūt par izpildītāju

Noklikšķiniet pogu "Kļūt par izpildītāju", tad aizpildiet reģistrācijas formu vai ienāciet ar vienu no sociālajiem tīkliem, noklikšķinot attiecīgo pogu.

Noklikšķinot "Reģistrēties", Jūs nonāksiet pie „Iestatījumi” lapas. Jūs varat izvēlēties valodu, kurā vēlaties saņemt automātiskos paziņojumus savā e-pastā.

Atzīmējiet reģionu, cenu diapazonu un uzdevumu kategorijas, kurās Jūs esat gatavs(-a) strādāt.

  • Norādiet kurās pilsētās Jūs sniedzat pakalpojumus. Ja strādājat visā Latvijā – atzīmējiet „Jā” atbilstošā laukumā. Ja strādājat tikai konkrētās pilsētās, tad uzskaitiet tās „Vietas darbam” laukumā.
  • Norādiet pasūtījuma vērtību, kas Jūs interesē.
  • Atzīmējiet pakalpojumu vai pakalpojumus, kurus Jūs sniedzat.

Uzmanību: Jūs saņemsiet paziņojumus par jauniem pasūtījumiem saskaņā ar augstākminētajiem pielāgojumiem.

Noklikšķinot "Saglabāt", Jūs nonāksiet pie personīgā profila formas. Profils - tā ir Jūsu vizītkarte. Jo precīzāk Jūs aprakstīsiet sevi un Jūsu piedāvātos pakalpojumus, jo lielāka iespēja saņemt pasūtījumu.

  • Pievienojiet savu fotogrāfiju Jūsu profilam – tā Jūs panāksiet lielāku pasūtītāja uzticēšanos Jums.
  • Pastāstiet par sevi (ne mazāk par 100 simboliem): darba pieredze, izglītība, pieejamo instrumentu/iekārtu klāsts. Uzskaitiet savu pakalpojumu klāstu un to aptuveno maksu. Pastāstiet par Jūsu konkurences priekšrocībām – kāpēc pasūtītājam sava pasūtījuma izpildei ir izdevīgi izvēlēties tieši Jūs. Pārtulkojiet laukumu „par sevi” krievu valodā – izmantojiet tulkošanas pogu. Pārbaudiet laukumu „par sevi” abās valodās, jo pasūtītājs ieraudzīs to laukuma variantu, kas atbilst viņa valodu preferencēm (parasti atbilst valodai, kurā ir publicēts pasūtījums)
    Uzmanību: profilā ir aizliegts norādīt jebkādu kontaktinformāciju: telefona numuru, e-pasta adresi, saites uz trešo pušu resursiem.

Pēc profila aizpildīšanas un izmaiņu saglabāšanas, Jūsu profila dati izies GetaPro servisa lietošanas noteikumu ievērošanas verifikācijas pārbaudi. Pēc verifikācijas iziešanas, Jūs saņemsiet apstiprinājuma vēstuli uz savu e-pastu un varēsiet uzsākt GetaPro servisa lietošanu. Pievērsiet uzmanību, katram izpildītājam, kurš ir ieguvis “Pārbaudīts izpildītājs” statusu, mēs dāvinām 10,00€ bonusu. Saņemto dāvanu Jūs varēsiet izmantot abonementa apmaksai.

Kad Jūsu reģistrācija ir apstiprināta un esat uzlabojis savu profilu, Jūs varat lejupielādēt mobilo lietojumprogrammu "GetaPro Izpildītājiem" un saņemt telefonā paziņojumus par jauniem pasūtījumiem. Neaizmirstiet atslēgt paziņojumu saņemšanu e-pastā, šeit sīkāk: paziņojumu iestatījumi.

Lietotne GetaPro Izpildītājiem

Lejupielādē lietojumprogrammu un sāc saņemt pasūtījumus savā telefonā!

Atpakaļ