Loading...

Kā izveidot veiksmīgu profilu un nopelnīt € bonusus

Atcerieties, pasūtītajam ir svarīga ne tikai cena, bet arī drošība. Pasūtītājs izvēlas, kuram no izpildītājiem var uzticēties – uzaicināt uz mājām remonta vai uzkopšanas darbu veikšanai, uzticēt personīgās mantas pārvadājumiem, atstāt pieskatīt savu bērnu, utt.

Ja Jūsu profils nav pietiekoši aizpildīts, tad ar lielu varbūtību pasūtītājs ignorēs Jūsu piedāvājumu. Tādēļ Jūsu ērtībai mēs esam izveidojuši profila veiksmīguma indikatoru. Personīgā profila laukumi, kas ir pilnīgi aizpildīti, ir atzīmēti zaļā krāsā. Tie laukumi, kur profila noformējums nav pabeigts, ir atzīmēti sarkanā krāsā. Turklāt katrs profila elements piešķir savu € bonusu. Uzlabojot savu profilu, jūs varat nopelnīt naudu, lai apmaksātu abonementu.

Ieejiet jūsu GetaPro profila sadaļā Mani dati

  1. Kļūstiet par Pārbaudītu izpildītāju un saņemiet 10,00€ bonusu un vairāk pasūtījumu, sīkāk šeit
  2. Pievienojiet savu fotogrāfiju Jūsu profilam – tā Jūs panāksiet lielāku pasūtītāja uzticēšanos Jums.
  3. Pastāstiet par sevi (ne mazāk par 100 simboliem): izglītība, darba pieredze, pieejamo instrumentu/iekārtu klāsts. Uzskaitiet savu pakalpojumu klāstu un to aptuveno maksu. Pastāstiet par Jūsu konkurences priekšrocībām – kāpēc pasūtītājam sava pasūtījuma izpildei ir izdevīgi izvēlēties tieši Jūs. Pārtulkojiet laukumu „Par sevi” krievu valodā – izmantojiet tulkošanas pogu. Pārbaudiet laukumu „Par sevi” abās valodās, jo pasūtītājs ieraudzīs to laukuma variantu, kas atbilst viņa valodas preferencēm (parasti atbilst valodai, kurā ir publicēts pasūtījums).
    Uzmanību: profilā ir aizliegts norādīt jebkādu kontaktinformāciju: telefona numuru, e-pasta adresi, saites uz trešo pušu resursiem.
  4. Ienāciet „Fotogrāfijas” sadaļā, lai izveidotu galeriju ar savu iepriekšējo darbu piemēriem. Ielādējiet Jūsu iepriekšējo darbu piemērus (Jūs varat izveidot vairākas mapes ar dažādu tematiku). Vizuālie piemēri ir spilgtāki par daudziem vārdiem: izveidojiet jaunu objektu un dodiet viņam aprakstu:
  5. Pasūtītāji daudz labāk uzticas tiem izpildītājiem, kuriem jau ir pozitīvas atsauksmes par iepriekšējiem darbiem. Ja Jums ir rekomendācijas, Jūs varat pārnest tās uz GetaPro profilu, šeit sīkāk, kā to var izdarīt.
  6. Sadaļā «Manas cenas» norādiet cenas par pakalpojumiem, kurus norādījāt profilā. Pasūtītāji jūsu cenas varēs atrast gan jūsu personīgajā profilā, gan arī individuālo pakalpojumu lapās.
  7. Dodiet pasūtītājam iespēju uzzināt vairāk par Jums: izvēlnē Mani dati pievienojiet saites uz Jūsu mājas lapu, uz Facebook un Instagram profiliem. Kādēļ tas ir svarīgi: tajos gadījumos, kad Jums nav rekomendāciju, pasūtītājs vēlas būt pārliecināts, ka Jums var uzticēties. Jūsu profila vai mājas lapas apskate — tā ir iespēja ne tikai vairāk pastāstīt par sevi, bet dot pasūtītājam iespēju pārliecināties, ka Jūs neesat krāpnieks, kurš pazudīs, nomainot telefona numuru, līdzko būs saņemta priekšapmaksa.
Atpakaļ