Loading...
Skatījumi: 18

Elga S.

Bija vietnē: Pirms 6 mēnešiem
Privāts speciālists · Reģistrēts: 23 decembris 2022
По русски
5,0 / 5
1 vērtējumi

E-pasta adrese ir apstiprināta 23.12.2022
Dokumenti ir pārbaudīti 22.02.2023
Sertifikāti ir apstiprināti 1 sertifikāti
Pārbaudīts izpildītājs 22.02.2023

Par sevi

1. Piedāvāju palīdzību tekstu rakstīšanā (mārketinga un citu, ja ir tāda vajadzība) latviešu un angļu valodās . Šajā jomā man ir vismaz 10 gadu pieredze gan dažādiem klientiem ārštatā, gan lielos Latvijas tehnoloģiju uzņēmumos.

2. Piedāvāju uzkopšanas darbus - studiju laikā esmu paralēli uzkopusi mājas Anglijā un Latvijā, izceļos ar izcilu rūpīgumu (iztīrīšu arī stūrīšus, grūti pieejamās vietas un zem priekšmetiem). Varu veikt arī dziļās vai "pavasara" tīrīšanas pirms vai pēc pārvākšanās, palīdzēt ar mantu apjoma samazināšanu/izmešanu, ja ir problēmas ar krāšanu, un veikt citus ikdienas darbus.

3. Piedāvāju suņu vešanu pastaigās. Esmu gadu staidzinājusi Džeka Rasela terjeru katru darba dienu, turklāt man arī pašai ir suns (mazliet lielāks par raselu). Tā kā savu suni adoptēju no patversmes, protu apieties arī ar problemātiskiem ķepaiņiem - kamēr esam kopā parūpējušies, ka suns nevienu, tai skaitā sevi, neapdraudēs (uzpurnis, ja nepieciešams, stingra pavada un kaklasiksna/iemaukti), esmu gatava izvest pastaigā arī palaidnīgākus radījumus.

Sertifikāti

Profesionālā balakaura diploms - 1383
1
vērtējumi
100%
pozitīvas
Kvalitāte:
(5)
Pieklājība:
(5)
Cena:
(5)
    Foto, video un audio
    Internets un IT pakalpojumi