Loading...
Skatījumi: 2510

Rolands P.

Bija vietnē: Pirms 2st. 19 min.
Juridiska persona · Reģistrēts: 23 novembris 2019
5,0 / 5
19 vērtējumi

E-pasta adrese ir apstiprināta 23.11.2019
Dokumenti ir pārbaudīti
Pārbaudīts izpildītājs

Par sevi

Vai meklējat uzticamu un efektīvu risinājumu savām iekštelpu apmetuma vajadzībām? Nemeklējiet tālāk par mūsu apmetuma uzņēmumu!

Mēs specializējamies Capaver AkkordVlies G45 SP, īpaša stikla vilnas, kas izgatavota no dabīgām izejvielām, izmantošanā, lai pastiprinātu pildvielu savienojumus un nodrošinātu gludu apdari jūsu sienām un griestiem. Šis augstas kvalitātes produkts ir ideāli piemērots lietošanai iekštelpās un nodrošina izcilu izturību un izturību.

Mūsu prasmīgo profesionāļu komanda ir apmācīta pilnībā izmantot šo produktu, nodrošinot nevainojamu apdari, kas kalpos gadiem ilgi. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešami apmetuma pakalpojumi jūsu mājām, birojam vai komerciālām telpām, mums ir zināšanas un pieredze, lai darbu paveiktu pareizi.

Nesamierinieties ar zemākiem apmetuma pakalpojumiem. Uzticiet mūsu uzņēmuma ekspertiem, kas nodrošinās jums vislabākos iespējamos rezultātus. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem un pieprasītu bezmaksas tāmi.
Kārtīgā vietā kārtīgas domas.

Darba veidi (43)

Apdares darbi
Dārza un zemes darbi
Mēbeles, durvis, kāpnes
19
vērtējumi
89%
pozitīvas
Kvalitāte:
(4,9)
Pieklājība:
(5)
Cena:
(5)
    Pie izpildītāju saraksta