Loading...
Skatījumi: 338

Aleksejs N.

Bija vietnē: Pirms 16 st.
Privāts speciālists · Reģistrēts: 27 aprīlis 2024
English, Latviski, По русски
5,0 / 5
6 vērtējumi

E-pasta adrese ir apstiprināta 27.04.2024
Dokumenti ir pārbaudīti 06.05.2024
Pārbaudīts izpildītājs 06.05.2024
Pieņemu karšu maksājumus

Par sevi

Matemātika: viens solis no naida līdz mīlestībai.

Man ir 7 gadu pieredze privātstundu pasniegšanā. Visizplatītākā atsauksme, ko esmu saņēmis: “Ar Jums es ne tikai apguvu matemātiku, bet tā man ir sākusi patikt!” Ar paša izstrādātu unikālu pieeju un individuālu attieksmi es palīdzēšu jums atrast to vienu soli, kas matemātiku pārvērtīs no biedējošas par saistošu un pievilcīgu. Mana aizraušanās ar skaitļiem nav tikai profesija – tā ir mana dzīve, un šī aizrautība ir atslēga, kā padarīt mācīšanos efektīvu un dzīvotspējīgu.

Šobrīd strādāju par vecāko datu zinātnieku vienā no Eiropas inovatīvākajiem elektroenerģijas tirgošanas uzņēmumiem – AOX Trade. Paralēli studēju Hārvarda Universitātes maģistratūrā. Manas praktiskās un teorētiskās zināšanas, kā arī Valsts un starptautisko matemātikas olimpiāžu laureāta pieredze palīdzēs jums apgūt priekšmetu un nodrošināt rezultātus. Matemātika ir daudz vairāk nekā vienkārši formulas un aprēķini – tā ir loģikas, stratēģijas un domāšanas veida attīstība.

Piedāvāju privātstundas matemātikā, sākot no 5. klases līdz universitātes līmenim, tajā skaitā ārpusklases nodarbības (piemēram, varbūtību teorijas un mākslīgā intelekta apgūšanu vai sagatavošanos matemātikas olimpiādēm). Mācību saturs tiek pielāgots individuālajām vajadzībām un mērķiem, lai nodrošinātu maksimālus mācību sasniegumus. Stundas var notikt gan attālināti, gan klātienē Rīgā (sākot ar septembri).

Cenas sākas no 15 EUR par akadēmisko stundu. Pirmā nodarbība ir bezmaksas, pēc kuras arī tiek noteikta cena, ievērojot klienta sagatavošanās līmeni, mērķus, laika rāmjus un citas detaļas. Esmu pieejams gan vienreizējām konsultācijām, gan regulārām mācību sesijām, atkarībā no jūsu vajadzībām un mērķiem.

Varu piedāvāt privātstundas arī citos skolas priekšmetos pēc vajadzības.

Lūgums sazināties caur Telegram vai WhatsApp.

Uz tikšanos!

Darba veidi (11)

Mājskolotāji, instruktori
6
vērtējumi
100%
pozitīvas
Kvalitāte:
(5)
Pieklājība:
(5)
Cena:
(5)
    Mājskolotāji, instruktori