Loading...
  • 2
  • 0

Creative Brain

Bija vietnē: 21 st. atpakaļ
Juridiska persona
Reģistrēts: 17 aprīlis 2020

Par sevi

Mūsu reklāmas aģentūra Creative Brain veiksmīgi darbojas vairāk nekā 8 gadus. Šajā laikā mēs esam uzkrājuši milzīgu pieredzes un zināšanu bagāžu, izveidojuši simtiem vietņu un reklāmas lapu, izstrādājuši vairākus desmitus unikālu dizaina attēlu, lai mūsu klientu zīmoli kļūtu pēc iespējas atpazīstami konkurentu vidū. Patiešām, lai pircējs pievērstu uzmanību jūsu izstrādājumiem, jums jābūt labākajam visā - gan produkta kvalitātē, gan tā efektīvā noformējumā.
Mēs strādājam šādās jomās:
1. Tīmekļa vietnes izstrāde - galveno lapu, korporatīvo vietņu, tiešsaistes veikalu izveidošana, tiešsaistes apmācība.
2. SEO - visaptveroša vietnes reklamēšana, lai palielinātu trafiku, palielinātu pārdošanas apjomus un palielinātu klasifikāciju.
3. SMM - reklāmas aktivitāšu izstrāde, vadīšana un veicināšana sociālajos tīklos.
4. Vides reklāma ir neaizstājams līdzeklis uzņēmējdarbības veicināšanai ar harmonisku vizuālās informācijas un cita satura kombināciju.
5. Grafiskais dizains - šīs aktivitātes ietvaros mēs izveidosim individuālu jūsu zīmola tēlu un jūsu produktu korporatīvo identitāti. Mēs izstrādāsim sulīgas un pievilcīgas vizītkartes, etiķetes un iepakojuma materiālus, uzzīmēsim unikālu jūsu uzņēmuma logotipu.
6. Animācija - mēs esam pārliecināti, ka jebkurš animācijas klips, ko izveidojuši reklāmas aģentūras Creative Brain (LD) speciālisti, radīs neizdzēšamu iespaidu uz katru cilvēku. Pateicoties šādām reklāmām, ir iespējama ne tikai veiksmīga portāla SEO reklamēšana, bet arī zīmola tēla izveidošana, pārdošanas apjoma pieaugums.
Mūsu Creative Brain (LD) studijā strādā radoši cilvēki, kuri dod priekšroku nestandarta pieejai klasiskajām biznesa metodēm. Ar mums jūs varēsit palielināt uzņēmuma pārdošanas apjomus, organizēt mērķtiecīgu reklāmu, kas tieši nonāk pie mērķauditorijas.

Vērtējumi (Atsauksmju: 2)

(5,0)
(5,0)
(5,0)

Darba veidi

Profesionālie pakalpojumi, Internets un IT pakalpojumi, Pasākumu organizēšana

Ieteic draugiem

Pie izpildītāju saraksta