Loading...
Skatījumi: 1575

Jānis S.

Bija vietnē: Pirms 2 mēn.
Privāts speciālists · Reģistrēts: 01 decembris 2020
5,0 / 5
13 vērtējumi

E-pasta adrese ir apstiprināta 01.12.2020
Dokumenti ir pārbaudīti
Pārbaudīts izpildītājs

Par sevi

DJ Spinga - pilnajā vārdā Jānis Spinga ir profesionāls DJ ar vairāk kā 10 gadu pieredzi izklaides industrijā. Specializējies tieši kāzu, privāto un korporatīvo pasākumu jomā.

Mana kaislība ir mūzika. Mūzika, kas sniedz lieliskas emocijas. Ar savu darbu esmu apmierināts tikai tad, kad redzu – cilvēki izdejojušies slapjām mugurām, paspējuši gan izlēkāties, gan draudzīgi apķerties, gan apraudāties…
Mans moto: Tikai pozitīva mūzika! // Good music doesn’t have an expiration date!

Šo gadu gaitā esmu izveidojis duetus ar Latvijā pazīstamiem mūziķiem: Denis Pashkevich (saksofons), Oskars Ozoliņš (trompete) Oskar Deko (bungas, perkusijas), kā arī improvizēti saspēlējiess ar daudziem citiem mūziķiem.
Sadarbībā ar mūziķiem man ir speciāli izveidoti house, swing & electroswing, cocktail mūzikas DJ seti ar kuriem uzstājamies dažādos pasākumos. Esmu veidojis īpašas mūzikas izlases un miksus restorāniem, deju šoviem, veikalu atklāšanām u.c. pasākumiem.

Garantēju:
1) Ātru reakciju un iedziļināšanos Jūsu pasākuma scenārijā
2) Kvalitatīvu DJ sniegumu un profesionālu attieksmi
3) Laicīgu ierašanos un apmierinātus gan viesus, gan pašu pasūtītāju
4) Pieredzi un ieteikumus tehniskajā lauciņā (skaņa, gaisma utt) un mākslinieciskajā (labākie pasākumu vadītāji, fotogrāfi, šovi utt).

Dzīve ir jāsvin! :)

LV, ENG, RUS
13
vērtējumi
100%
pozitīvas
Kvalitāte:
(5)
Pieklājība:
(5)
Cena:
(5)