Loading...
Skatījumi: 4612

Arsenijs H.

Bija vietnē: Pirms 6 st.
Privāts speciālists · Reģistrēts: 20 janvāris 2021
English, Latviski, По русски
5,0 / 5
114 vērtējumi

E-pasta adrese ir apstiprināta 20.01.2021
Dokumenti ir pārbaudīti 03.05.2022
Sertifikāti ir apstiprināti 1 sertifikāti
Pārbaudīts izpildītājs 03.05.2022

Par sevi

Profesionāls juridiskais atbalsts jūsu likumiskajām problēmām!

Es esmu pieredzējis jurists, kas piedāvā ātru un efektīvu juridisko atbalstu. Neatkarīgi no tā, vai jums ir grūti saprotami ģimenes lietu jautājumi, līgumu neskaidrības, finanšu problēmas saistībā ar parādiem un nodokļiem, vai sarežģījumi attiecībā uz komercijas tiesībām un nekustamo īpašumu, esmu šeit, lai palīdzētu jums atrisināt šādas situācijas ar profesionalitāti un empātiju.

Kādu palīdzību es sniedzu?

Ģimenes lietas: Ja jums ir jārisina laulības šķiršana un bērnu aprūpu, es nodrošināšu mērķtiecīgu un rūpīgu atbalstu, lai jūs varētu atrast vislabāko risinājumu, ņemot vērā jūsu intereses un labklājību.

Līgumu jautājumi: Es sagatavošu, pārskatīšu un izpratīšu līgumus, lai nodrošinātu, ka jūsu tiesības ir pienācīgi aizsargātas un ka jūs varat uzticēties savam līgumpartnerim.

Parādi un nodokļi: Finanšu problēmas var būt stress pilnas, bet es palīdzēšu atrast labāko risinājumu jūsu parādu un nodokļu jautājumiem, lai atvieglotu jūsu slogu un nodrošinātu finansiālo stabilitāti.

Komerctiesības un nekustamais īpašums: Es nodrošināšu, ka jūsu uzņēmums darbojas saskaņā ar likumu un visiem tiesiskajiem standartiem, un ka jūsu nekustamais īpašums tiek apsargāts un administrēts profesionāli.

Krimināltiesības: Kā cietušajam, es nodrošināšu, ka jūsu tiesības tiek pienācīgi aizstāvētas un ka jūsu lieta tiek izskatīta taisnīgā tiesā. Piedāvāju konsultācijas un dokumentu sagatavošanu (bet ne aizstāvību) citiem procesa dalībniekiem.

Administratīvās tiesības: Strīdu risināšana ar valsts iestādēm, pārsūdzot lēmumus iestādē un tiesā, nodrošinot pārstāvniecību, konsultācijas un dokumentu analīze. Turklāt, es nodrošināšu licenču un atļauju izsniegšanu, tostarp akcīzes precēm.

Neesiet uztraukti par dokumentu sagatavošanu vai tulkojumiem – es nodrošināšu, ka visi dokumenti ir pareizi izveidoti un iztulkoti, lai pilnībā atbilstu jūsu interesēm un prasībām. Sazinieties ar mani jebkurā jums ērtā laikā!

Sertifikāti

Rīgas Juridiskās augstskolas sertifikāts - 2019/2020
114
vērtējumi
99%
pozitīvas
Kvalitāte:
(5)
Pieklājība:
(5)
Cena:
(5)
    Pie izpildītāju saraksta