Loading...
  • 6
  • 0

RAUM GROUP SIA

Bija vietnē: Pirms 6 st.
Juridiska persona
Reģistrēts: 10 aprīlis 2021

Par sevi

Detektīvu un juridiskais birojs Raum Group sniedz saviem klientiem juridiskos pakalpojumus, atbalstu un palīdzību klientiem parādu piedziņas jautājumos, palīdzību uzturēšanas atļaujas saņemšanā, kā arī veic iekšējo incidentu izmeklēšanu un darījuma partnera un darījuma riska novērtēšanu.
Mēs ļoti labi apzināmies, ka mūsdienu pasaulē jebkura fiziska vai juridiska persona novērtē ātru pakalpojuma sniegšanu (un saņemšanu), konstruktīvus priekšlikumus, konfidencialitāti un savu finanšu resursu aizsardzību. Tieši tāpēc Raum Group darbinieki ir profesionāļi, kas detalizēti izpēta klientu vēlmes un vajadzības, uz kā pamata arī sniedz klientam konsultācijas par iespējamiem klientiem vēlamajiem un labvēlīgiem risinājumiem.
Mūsu mērķis – nodrošināt mūsu klientiem visaugstāko servisu juridisko pakalpojumu sniegšanā, atbalstu parādu piedziņas procesā un konsultācijās šajā jomā, informācijas iegūšanā un analīzē.
Raum Group SIA galvenais ofiss atrodas Rīgā, Latvijā.
Profesionāla palīdzība un konsultācijas sekojošos jautājumos:
DARBA TIESĪBAS, KRIMINĀLTIESĪBAS, TIESVEDĪBA, PARĀDU PIEDZIŅA, KRĀPŠANĀS.
Kā arī:
Līgumu, vienošanos, pretenziju, atgādinājumu, aktu, prasību un citu dokumentu sastādīšana.
Pārrunu vešana, darījumu pavadība, dokumentu pārbaude, klientu pavadība valsts iestādēs, klienta pārstāvniecība, patērētāju interešu aizsardzība.
Jūsu interešu aizsardzība attiecībā pret kreditoriem. Parādnieku, aktīvu, liecinieku meklēšana, biznesa partneru pārbaude, pierādījumu ievākšana, novērošana, negodīgas komercdarbības atklāšana, tirgus izpēte, informācijas apkopošana biznesa sarunām.
Mēs esam tuvāk, nekā Jums šķiet. Piezvaniet mums vai uzrakstiet, izklāstot jūs interesējošo problēmjautājumu. Mēs to detalizēti izpētīsim un palīdzēsim jums rast risinājumu.

Vērtējumi (Atsauksmju: 6)

(5,0)
(5,0)
(5,0)

Darba veidi

Profesionālie pakalpojumi

Ieteic draugiem

    Pie izpildītāju saraksta