Loading...
  • 1
  • 0

Sandra Pūce

Bija vietnē: 47 minūtes atpakaļ
Juridiska persona
Reģistrēts: 29 jūnijs 2020

Par sevi

Esmu jurists ar iegūtu maģistra grādu un lielu darba pieredzi gan valsts un pašvaldību, gan privātajā, gan nevalstiskajā sektorā. Uzskatu, ka mana darba pieredze palīdz risināt sarežģītus jautājumus kvalitatīvi un iespējami ātri. Varu sniegt kvalitatīvus pakalpojumus arī uzņēmumiem.

Piedāvāju visa veida juridiskos pakalpojumus gan fiziskām, gan juridiskām personām Konstitucionālās tiesībās, Cilvēktiesībās, Administratīvās tiesībās, kā arī Civiltiesībās.

Sniedzu palīdzību jautājumos, kas skar medicīnas tiesības, pacientu drošību un veselības aprūpes kvalitāti: komunikācija ar ārstniecības personām, iesniegumi un pārsūdzības Veselības inspekcijai, Nacionālajam veselības dienestam (NVD), Veselības ministrijai, pieteikumi Ārstniecības riska fondam un tiesai.

Uzņēmumiem palīdzu nodrošināt darbības tiesiskumu, sakārtojot uzņēmumā juridisko dokumentāciju, un, sniedzot ikdienas konsultācijas gan uzņēmuma vadībai, gan darbiniekiem. Ir iespēja slēgt arī ilgtermiņa juridisko pakalpojumu līgumus, kas nodrošina nepārtrauktu uzņēmuma darbības tiesiskumu.

Palīdzu risināt jautājumus, kas skar: laulāto mantiskās attiecības, gatavoju laulības līgumus, laulības šķiršanas lietas, aizbildnības un aizgādības lietas, uzturlīdzekļu piedziņas lietas.

Nepieciešamības gadījumā sniedzu atbalstu vai nodrošinām pārstāvību tiesās un tiesībsargājošajās instancēs.

Bezmaksas juridiskās konsultācijas tiek sniegtas uz īsiem konkrētiem jautājumiem.

Juridiskās konsultācijas tiek piedāvātas attālināti, nepieciešamības gadījumā klātienes konsultācijas pie klientiem.

Strādāju visā Latvijas Republikas teritorijā.

Vērtējumi (Atsauksmju: 1)

(5,0)
(5,0)
(5,0)

Darba veidi

Profesionālie pakalpojumi

Ieteic draugiem

Pie izpildītāju saraksta