Loading...

Сергей

Bija tīmekļa vietnē: 1 d. 6 st. atpakaļ Skatījumi: 47
Vieta darbam
Jebkurš
Darba veidi
Piegāde un pārvadājumi
Kurjera pakalpojumi, Pasažieru pārvadājumi, Autoevakuatora pakalpojumi
Transportlīdzekļu remonts
Transportlīdzekļu remonta pakalpojumi, Vispārēja diagnostika, Riepu maiņa/remonts, Autosignalizācijas remonts, Autoelektronikas remonts, Autostiklu maiņa, remonts un tonēšana, Autogaismas remonts, Kompleksais remonts, Autokrāsošanas pakalpojumi, Autokondicioniera remonts, Autosalona mazgāšana, tīrīšana, maiņa
Vērtējumi(Atsauksmju: 1)
Kvalitāte:(5,0)
Pieklājība:(5,0)
Cena:(5,0)

Labdien! Mans vārds ir Sergejs, es sniedzu unikālu servisu jūsu auto remontam. Priekšrocība ir tāda, ka es ņemu visas rūpes, dara visu nepieciešamo darbu un nogādā to atpakaļ uz jūsu mājām, darbu vai uz noteiktu vietu. Veikt gandrīz visu ar automašīnu saistīto darbu. Es garantēju kvalitāti un saprātīgas cenas. Es nodrošinu arī transporta pakalpojumus, komandējumus, kā arī brīvdienu braucienus uz ērtu Mercedes S500.

 1. Anna Tju

  5m, 6d. atpakaļ
  Pasūtījums: "Замена шин"
  Сергей, спасибо вам за замену шин.
  Созвонились с исполнителем в день моего объявления, на следующий день, то есть сегодня, Сергей приехал за моей машиной к моей работе, не было время самой этим заняться.
  Через 3 часа моя машина стояла на моем паковочном месте с новой резиной.
  Сергей спасибо за оперативность, работу сделал по очень хорошей цене. Кстати скоро мне надо будет делать замену масла, обязательно обращусь к Сергею.
  Kvalitāte:
  Pieklājība:
  Cena:
Pie izpildītāju saraksta